The Walking Dead: Dead City در ماه ژوئن اکران خواهد شد

دو سال پس از پایان سریال اصلی، شهر مرده شاهد سفر این دو نفر به منهتن خواهد بود. این مجموعه محدود شش قسمت را شامل می شود و عمیق تر به رابطه دشوار و پراکنده بین دو شخصیت می پردازد – مگی هنوز از نگان به خاطر کشتن همسرش گلن رنجیده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

گیمپل سال گذشته در بیانیه‌ای گفت: “لورن و جفری همیشه همکاران فوق‌العاده‌ای بوده‌اند و اکنون ما این همکاری را با مجموعه‌ای که این شخصیت‌ها را به محدودیت‌های خود با دنیا و یکدیگر می‌رساند، به سطح بعدی ارتقا می‌دهیم.” “همه ما هیجان زده ایم که شما را در یک حماسه کاملاً جدید TWD برای اعصار مختلف ببریم.”

ممکن است سری پرچمدار واکینگ دد در ماه نوامبر به پایان رسیده باشد، اما این فرنچایز همچنان قوی است. در طول تور مطبوعاتی زمستان 2023 انجمن منتقدان تلویزیونی، AMC اعلام کرد که The Walking Dead: Dead City – که در آن لورن کوهان و جفری دین مورگان در نقش مگی ری و نگان اسمیت بازی می کنند – در ژوئن 2023 به این شبکه خواهد آمد. تنوع.

AMC همچنین اعلام کرد که اسپین آف بدون عنوان با بازی اندرو لینکلن و دانای گوریرا که در نقش ریک گرایمز و میشون باز می گردند، اکنون قرار است امسال وارد تولید شود و در سال 2024 عرضه شود.

بخوانید  بهترین فیلم های انگیزشی | ۲۵ فیلم مهیج + امتیاز IMDB

الی جورنه، نویسنده و تهیه کننده مشترک The Walking Dead، به عنوان مجری و تهیه کننده اجرایی Dead City فعالیت می کند. این اسپین آف توسط اسکات ام گیمپل، مدیر محتوای The Walking Dead Universe نظارت می شود. در خلاصه داستان رسمی این فیلم آمده است: «مردگان متحرک: شهر مرده، شخصیت‌های محبوب مگی و نیگان را در حال سفر در منهتن پسا آخرالزمانی که مدت‌ها از سرزمین اصلی جدا شده است. شهر ویران پر از مردگان و ساکنانی است که شهر نیویورک را ساخته‌اند. دنیای خودشان پر از هرج و مرج، خطر، زیبایی و وحشت».