The Last Of Us قسمت 2 بیشترین درصد افزایش بیننده را نسبت به اولین نمایش در تاریخ HBO داشت.سریال جدید HBO The Last of Us در حال ثبت رکوردهای رتبه بندی در این شبکه است. اپیزود دوم یکشنبه گذشته با عنوان «آلوده» در اولین شب پخشش در ایالات متحده در تلویزیون Linear TV و HBO Max به 5.7 میلیون بیننده رسید که باعث افزایش 22 درصدی بینندگان نسبت به اولین نمایش در 15 ژانویه شد. این بالاترین درصد رشد برای یک سریال اصلی HBO از اولین نمایش تا قسمت دوم در تاریخ شبکه است. با توجه به Variety.

برای مقایسه، قسمت 2 خانه اژدها چندین میلیون بیننده اضافی داشت – 10.2 میلیون نفر – اما درصد رشد از اولین نمایش تنها 2٪ بود.

در حال پخش: قسمت دوم The Last of Us، مصاحبه آنا تورو، واکنش های اجتماعی

در همین حال، اولین نمایش سریال The Last of Us در 15 ژانویه، اکنون به 18 میلیون بیننده در هفته اول رسیده است که بیش از چهار برابر تعداد بینندگان برای اولین نمایش 4.7 میلیونی آن است. اولین سریال The Last of Us در شبکه HBO دومین پخش بزرگ این شبکه از سال 2010 بود که بعد از House of the Dragon دومین سریال بود.

HBO اعلام کرد که بینندگان یکشنبه شب برای هر سریال معمولاً حدود 20 تا 40 درصد از کل بینندگان یک سریال در هر قسمت است. به این ترتیب، “Infected” باید در روزهای آینده شاهد افزایش چشمگیری در بینندگان باشد. به هر حال، این سریال پس از دو روز به 10 میلیون بیننده رسید.

قسمت‌های جدید سریال The Last of Us شبکه HBO یکشنبه‌شب‌ها ساعت 9 شب به وقت شرقی، تا پایان فصل اول در 12 مارس پخش می‌شود. همچنین یک پادکست رسمی به میزبانی تروی بیکر وجود دارد که در آن Mazin و Druckmann هر قسمت را صحنه به صحنه تجزیه و تحلیل می کنند.

برای اطلاعات بیشتر، مصاحبه GameSpot با بازیگر Tess Anna Torv را ببینید که اوج وحشتناک آخرین قسمت را نشان می دهد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.