The Last Of Us قسمت 2 بیشترین درصد افزایش بیننده را نسبت به اولین نمایش در تاریخ HBO داشت.

در حال پخش: قسمت دوم The Last of Us، مصاحبه آنا تورو، واکنش های اجتماعی

HBO اعلام کرد که بینندگان یکشنبه شب برای هر سریال معمولاً حدود 20 تا 40 درصد از کل بینندگان یک سریال در هر قسمت است. به این ترتیب، “Infected” باید در روزهای آینده شاهد افزایش چشمگیری در بینندگان باشد. به هر حال، این سریال پس از دو روز به 10 میلیون بیننده رسید.

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

قسمت‌های جدید سریال The Last of Us شبکه HBO یکشنبه‌شب‌ها ساعت 9 شب به وقت شرقی، تا پایان فصل اول در 12 مارس پخش می‌شود. همچنین یک پادکست رسمی به میزبانی تروی بیکر وجود دارد که در آن Mazin و Druckmann هر قسمت را صحنه به صحنه تجزیه و تحلیل می کنند.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

سریال جدید HBO The Last of Us در حال ثبت رکوردهای رتبه بندی در این شبکه است. اپیزود دوم یکشنبه گذشته با عنوان «آلوده» در اولین شب پخشش در ایالات متحده در تلویزیون Linear TV و HBO Max به 5.7 میلیون بیننده رسید که باعث افزایش 22 درصدی بینندگان نسبت به اولین نمایش در 15 ژانویه شد. این بالاترین درصد رشد برای یک سریال اصلی HBO از اولین نمایش تا قسمت دوم در تاریخ شبکه است. با توجه به Variety.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

بخوانید  بازی Suicide Squad: Kill the Justice League اکثراً نقدهای منفی دریافت کرد

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید!

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

برای مقایسه، قسمت 2 خانه اژدها چندین میلیون بیننده اضافی داشت – 10.2 میلیون نفر – اما درصد رشد از اولین نمایش تنها 2٪ بود.

بخوانید  کیف پول من؛ مرجع خرید و فروش تتر
تحریریه مجله بازی یک گیمر