The Elder Scrolls Online: Gold Road Revealed در ژوئن امسال یک شاهزاده کاملاً جدید Daedric را معرفی خواهد کرد.


استودیو آنلاین ZeniMax اعلام کرد که آخرین فصل The Elder Scrolls Online، Gold Road، در ماه ژوئن منتشر خواهد شد و همراه با آن یک افزوده جدید بزرگ به دنیای Elder Scrolls: شاهزاده Daedric که قبلاً دیده نشده است.

Ithelia نام شاهزاده است و داستان Gold Road که در تاریخ 3 ژوئن 2024 برای رایانه های شخصی و 18 ژوئن بر روی کنسول ها منتشر خواهد شد، حول محور بیداری غیرمنتظره او خواهد بود. ریچ لمبرت، مدیر خلاق ESO، جزئیات فصل آینده را در طی یک نشست مطبوعاتی قبل از رونمایی رسمی آن به اشتراک گذاشت و داستان فصل را به عنوان مسابقه‌ای برای کشف اینکه چه کسی ایتلیا را آزاد کرده و او را قبل از دیگران با هدفی پلیدتر پیدا کرد، توصیف کرد. او هیچ خاطره ای از کیستش ندارد، اما چیزهای عجیبی او را دنبال می کند و او به آرامی قدرت خود را به دست می آورد. لمبرت معرفی Ithelia را “اضافه بزرگی به داستان” The Elder Scrolls توصیف کرد و گفت که او در نقطه مقابل طیف از شاهزاده Daedra تا شاهزاده هرمئوس مورا قرار دارد، شبیه به یک ماهی مرکب که نقش مهمی ایفا کرد. در بازی پارسال فصل نکروم.

در حال پخش: The Elder Scrolls Online: Gold Road – Official Cinematic Trailer

لمبرت گفت: «او چشم درد نیست، کریستال و رنگین است. “این نوعی مربای اوست.”

بازیکنان Ithelia را در منطقه West Weald Tamriel جستجو خواهند کرد. این مکانی است که بدون شک برای طرفداران Elder Scrolls آشناست، کسانی که قبلاً به عنوان بخشی از The Elder Scrolls IV: Oblivion از این منطقه دیدن کرده اند و Skingrad شهر اصلی فصل است. لمبرت گفت که تیم می‌خواست تجربه‌ای بسیار متفاوت نسبت به Necrom سال گذشته ارائه دهد و Gold Road را انتخاب کرد، جایی که تیم می‌توانست به جای وحشت کیهانی، روی رنگ‌های پاییزی و جنگل‌ها تمرکز کند. West Weald از سه بیوم تشکیل خواهد شد. خود جاده طلایی، یک جنگل بارانی جادویی که ناگهان یک شبه رشد کرد و به نام الحاق Valenwood نامیده شد، و تپه های صخره ای ارتفاعات کلویا.

ZeniMax Online می‌خواست Gold Road تضاد رنگارنگی با فصل Necrom سال گذشته ارائه دهد.
ZeniMax Online می‌خواست Gold Road تضاد رنگارنگی با فصل Necrom سال گذشته ارائه دهد.

در حالی که Necrom سال گذشته کلاس جدیدی را معرفی کرد، Arcanist، Gold Road به جای آن یک سیستم گیم پلی کاملاً جدید اضافه می کند: script. لمبرت گفت، از نظر داستانی، این سیستم یک «پیش‌درآمد» برای املاسازی است، همانطور که در دیگر عناوین Elder Scrolls دیده می‌شود، که در جدول زمانی Elder Scrolls در مقایسه با ESO دیده می‌شود. او اشاره کرد که دلیلی وجود دارد که Scripting نام کاملاً متفاوتی دارد، و آن به این دلیل است که اگرچه Scripting از برخی جهات مشابه است، تا حد زیادی جانوری متفاوت است، چیزی که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا مهارت‌های خاص خود را از جمله جنبه‌های ظاهری خود سفارشی کنند.

بخوانید  چگونه می توان Vexcalibur، Destiny 2 Lightfall جدید مخفی عجیب و غریب را دریافت کرد

در طول ماجراجویی خود و یک سری جدید از ماموریت‌های Scripting، بازیکنان Grimoires را پیدا می‌کنند که توانایی‌های قابل شخصی‌سازی جدیدی را در خطوط مهارت خاص به شما می‌دهد. لمبرت گفت: در زمان راه اندازی، مهارت های ترسیم فقط در خطوط مهارت های سلاح و جهان (مانند انجمن Mage Guild، Fighter Guild، Soul Magic، Assault و Support) یافت می شود. پس از به دست آوردن، Grimoires می تواند با استفاده از حداکثر سه اسکریپت مختلف تغییر یابد، که ظرفیت را به روش های مختلف افزایش می دهد. لامبرت مثالی از توانایی کمان ردیابی را ارائه کرد که باعث می‌شود بازیکنان حمله کنند و به عقب بپرند. سپس بازیکنان می‌توانند اسکریپت‌ها را در توانایی اصلاح بیشتر جلوه‌های آن، مانند تغییر توانایی آسیب رساندن به ناحیه و آسیب‌های سم اضافی، ادغام کنند. Style، سیستم جدید دیگری که به Scripting گره خورده است، سپس به بازیکنان این امکان را می دهد که ظاهر توانایی Grimoire را سفارشی کنند. حداقل در زمان عرضه، این سبک به تغییر رنگ افکت‌های توانایی محدود می‌شود، اما لامبرت گفت که درب‌ها برای گزینه‌های سفارشی‌سازی دیگر، مانند پوسته‌ها و جلوه‌های طلسم مختلف، بعداً باز است.

Valenwood Annexation یک جنگل بارانی جادویی است که تقریباً یک شبه در West Weald ظاهر شد.
Valenwood Annexation یک جنگل بارانی جادویی است که تقریباً یک شبه در West Weald ظاهر شد.

همراه با منطقه جدید West Weald و Scribing، Gold Road شامل تمام ویژگی‌هایی است که بازیکنان ESO از فصل جدید انتظار دارند، از جمله یک خط داستانی جدید برای بازی کردن، سیاه‌چال‌های عمومی جدید، حفاری‌ها، یک رویداد جهانی جدید و 12 جدید. -بازیکن آزمایشی. دو همراه جدید، که از زمان معرفی خود در سال 2021 با فصل بلک‌وود به یکی از اصلی‌ترین اجزای ESO تبدیل شده‌اند، در راه‌اندازی نخواهند بود. لمبرت گفت، در عوض، آنها در سه ماهه چهارم سال جاری همراه با عملکرد جدید PvP وارد خواهند شد. به‌روزرسانی‌هایی که ویژگی جدید مسکن بازیکن و بهبودهای مختلف کیفیت زندگی را معرفی می‌کنند نیز در اواخر سال جاری ارائه می‌شوند.

بخوانید  Armor Expert Reacts To Sci-Fi Video Game Armor

سال 2024 همچنین دهمین سالگرد ESO است (حداقل در رایانه شخصی، نسخه کنسول ESO که در سال 2015 راه اندازی شد). به این ترتیب، لمبرت گفت طرفداران می توانند منتظر جشن ها و رویدادهایی در سال آینده و تا سال 2025 باشند، از جمله یک رویداد حضوری در آمستردام در اواخر امسال و رویداد دیگری در سال آینده در آمریکای شمالی.

لمبرت گفت: “در سال 2025، ما لحظه ای بزرگ را در آمریکای شمالی سپری می کنیم… با صدای بلند بیرون می رویم تا همه بتوانند در آن لحظه با ما جشن بگیرند… دیوانه کننده است که فکر کنیم 10 سال گذشته است.”

برای کسانی که منتظر بازی تک نفره بعدی این فرنچایز هستند، خبر خوب این است که The Elder Scrolls VI رسما در مرحله پیش تولید است. خبر بد این است که هنوز سال‌ها با بازی باقی مانده است و Bethesda اعلام کرد که اخبار بیشتری در مورد RPG به این زودی‌ها منتشر نخواهد شد. در این میان، طرفداران راه‌های دیگری برای خارش کردن Elder Scrolls دارند، از جمله ESO و بازی The Elder Scrolls: Castles که اخیراً معرفی شده است، یک بازی موبایلی شبیه به Fallout Shelter در سال ۲۰۱۵.