Star Wars Jedi: Survivor انواع دشمنان دروید زیادی برای هک دارد

سرانجام، Scout Troopers به ​​Shield Troopers تبدیل شده‌اند و سپر را در اختیار دارند که می‌توانید با قدرت‌های نیروی خود آن را هک کنید یا بگیرید. آنها اساساً یک عامل حواس پرتی در میدان جنگ هستند، اما اگر حملات خود را به درستی زمان بندی کنید، می توانید کاپیتان آمریکای درونی خود را آزاد کنید و سپر آنها را به سمت آنها پرتاب کنید.

درویدهای نورد نمادین معرفی شده در The Phantom Menace دارای یک سپر حباب هستند که به صورت تاکتیکی از آن استفاده می کنند، بنابراین شما باید فرصت دقیقی برای بیهوش کردن و نابود کردن آنها پیدا کنید. نگهبانان IG-100 Magna – که ممکن است به یاد داشته باشید به عنوان درویدهایی که ژنرال گریووس را همراهی می کردند – به عنوان یک نوع دشمن “نخبگان برتر” توصیف می شوند که برای هر نوع حمله ای که به آنها پرتاب می کنید پاسخی دارد. آنها ریتم مبارزه شما را می شکنند و در Survivor یک تهدید جدی ایجاد می کنند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

Star Wars Jedi: Survivor دشمنان زیادی خواهد داشت که می‌توانید با شمشیر نوری Cal Kestis آشنا کنید، از جمله تعداد زیادی از Trade Federation و Separatist droids از دوران Prequel. این گونه‌های جدید دشمن شامل تعدادی واحدهای توپ، کبودی‌های سنگین و جنگجویان سخت‌تر هستند که می‌توانند زمان سختی را برای Kestis ایجاد کنند.

بخوانید  با این کد تبلیغاتی انحصاری Pikmin 4 را فقط با 49 دلار پیش‌سفارش کنید

درویدهای جنگی B1 در تعداد کم چندان تهدیدی نیستند، اما زمانی که شما را درگیر می کنند می توانند بسیار زیاد باشند. با کمک کمیک جنگ ستارگان، درویدها احتمالاً به طعنه می افتند، بنابراین شما می توانید به طرز غم انگیزی درک کنید که واقعاً در این طرح بزرگ چقدر محکوم به فنا هستند.

با IGN صحبت کنیدمدیر طراحی جیسون از هراس و مدیر تولید کاسومی شیشیدو افزودند که درویدها به تیم Respawn آزادی بیشتری می‌دهند در مورد اینکه این دشمنان چه کاری می‌توانند انجام دهند و چه نوع سلاح‌هایی می‌توانند انجام دهند. در برابر Kestis که اکنون یک بلستر دوربرد دارد استفاده کنید. گزینه ای در زرادخانه او

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.