Splinter Cell با قیمت پایین “رایگان” یک فروش Splinter دریافت می کند

در کنار بازسازی آینده، یک سریال انیمیشن به کارگردانی درک کولستاد خالق جان ویک نیز در دست ساخت است. فیلمی با بازی تام هاردی سال ها پیش اعلام شد اما تولید نشده است.

فروشگاه یوبی‌سافت در حال حاضر با Splinter Cell اصلی معامله کرده است. با قیمت پایین هیچ، می توانید بازی را که همه چیز را شروع کرده است، تهیه کنید. این قرارداد تا 30 نوامبر ادامه دارد و بهترین راه برای آماده شدن برای بازسازی آینده Splinter Cell است.

ماموریت های سم او را به سراسر جهان برده است و یوبی سافت در زمان انتشار اولین بازی را برای مخاطبان مدرن به روز خواهد کرد. آخرین بازی Splinter Cell، Splinter Cell Blacklist در سال 2013 بود، برداشتی هوشمندانه از فرمول اکشن مخفی کاری که به بازیکنان امکان انتخاب بیشتری می داد و در عین حال عناصر کلاسیک سری مانند عینک های سه کانونی فیشر و ابزارهای متعدد را حفظ می کرد.

Splinter Cell اصلی که برای اولین بار در سال 2002 منتشر شد، ما را با سم فیشر، مامور عملیات ویژه سری سوم NSA آشنا کرد. یک نیروی دریایی سابق، حس شوخ طبعی فیشر – و صداپیشگی توسط مایکل آیرونساید – از همان ابتدا او را به شخصیتی نمادین تبدیل کرد. سم فیشر تا کنون در شش بازی اصلی Splinter Cell در کنار حضور در سری Ghost Recon و Rainbow Six بازی کرده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  6 ماشین مجازی برتر برای اجرای سیستم عامل های مختلف