Sons Of The Forest – نحوه استفاده از چت مجاورتی

Sons of the Forest به روز رسانی 1.0 تعداد زیادی محتوای جذاب را اضافه کرد، اما یکی از بهترین موارد اضافه شده یک ویژگی بسیار مورد انتظار است: Proximity Chat. در نسخه دسترسی اولیه Sons of the Forest، می‌توانید از ویژگی چت صوتی استفاده کنید، اما این فقط به شما امکان می‌دهد با همه افراد روی سرور صحبت کنید. این اساساً با ملحق شدن افراد به تماس های Discord، TeamSpeak، Skype، و غیره اضافی شد، بنابراین چیز زیادی به بازی اضافه نکرد.

با این حال، با چت مجاورتی، فقط می‌توانید با سایر بازیکنان نزدیک صحبت کنید، که کمی جذابیت را به بازی با افراد روی سرور در Sons of the Forest اضافه می‌کند. در زیر می توانید نحوه فعال و غیرفعال کردن چت مجاورتی را دقیقاً مشاهده کنید.

فعال کردن چت مجاورتی در Sons of the Forest

خوشبختانه، قابلیت چت مجاورتی به راحتی روشن و خاموش می شود. با رفتن به تنظیمات و رفتن به تب Audio می توانید گزینه مربوطه را در Sons of the Forest پیدا کنید. در آنجا، به پایین بروید تا بخش «چت صوتی» را ببینید و بتوانید خود را تغییر دهید چت نزدیکی صوتی تنظیمات.

شما بین دو گزینه انتخاب دارید: “همیشه روشن” و “Push To Talk”. اگر همیشه روشن را انتخاب کنید، صدای شما همیشه از طریق دستگاه ورودی که استفاده می کنید ضبط می شود. البته، چت مجاورتی تنها زمانی کار می‌کند که در نزدیکی بازیکنان دیگر باشید، بنابراین با دیگران صحبت نمی‌کنید مگر اینکه در فاصله مشخصی از شما باشند.

شرحی ارائه نشده است

اگر Push To Talk را انتخاب کنید، باید یک دکمه اختصاصی را فشار دهید تا ویژگی چت مجاورتی فعال شود. این به ویژه در صورتی مفید است که نمی خواهید سایر بازیکنان بازی شما آنچه را که می گویید بشنوند، اما همچنان می خواهید این گزینه را داشته باشید که وقتی در نزدیکی هستند با آنها صحبت کنید. شما می توانید ببینید آنچه شما دکمه صحبت کردن را فشار دهید این است که به تنظیمات، “Controls” بروید، سپس به پایین بروید تا گزینه Push To Talk را ببینید. به طور پیش فرض در صفحه کلید، “V” خواهد بود. هر زمان که می‌خواهید با فردی در نزدیکی صحبت کنید، به سادگی این دکمه را فشار داده و نگه دارید تا صدای شما توسط میکروفون شما دریافت شود.

بخوانید  اشاره آگهی شغلی فرام سافتور به بازی Armored Core 6

هر زمان که تصمیم به استفاده از ویژگی چت مجاورتی در Sons of the Forest دارید، ممکن است صدای مشخصی از بازیکنان دیگر هنگام صحبت کردن را بشنوید. در به‌روزرسانی 1.0، توسعه‌دهندگان آن را طوری ساخته‌اند که وقتی در غار یا زیر آب هستید، صدای شما با محیط فعلی‌تان مطابقت داشته باشد. اگر در غار هستید، صدای شما پژواک گسترده ای خواهد داشت در حالی که صدای زیر آب شما خفه می شود.

غیرفعال کردن چت مجاورتی

برای کسانی که اصلاً نمی خواهند از چت مجاورتی استفاده کنند، فقط گزینه Voice Proximity Chat را در تنظیمات Push To Talk رها کنید. سپس هرگز این دکمه را فشار ندهید و صدای شما هرگز ضبط نخواهد شد مگر اینکه بخواهید در Sons of the Forest.

همچنین می‌توانید صدای چت صوتی خود را در تنظیمات صدا تغییر دهید، بنابراین می‌توانید آن را روی «۰» تنظیم کنید و صدای شما هرگز گرفته نمی‌شود.