Snag Bayonetta Origins با تخفیف بزرگ

به عنوان یک پیش درآمد، می توانید از Bayonetta Origins لذت ببرید، حتی اگر سه بازی دیگر این فرنچایز را بازی نکرده باشید. با این حال، ما به شدت توصیه می کنیم که هر سه بازی را انجام دهید. Bayonetta 3 که پاییز گذشته منتشر شد، به 45 دلار کاهش یافت آمازون.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

برای استفاده از پیشنهاد سوپر شاپ، به ریشه های Bayonetta: Cereza و شیطان گمشده صفحه فروشگاه در سوپر شاپ. بازی را قبلاً با تخفیف (55 دلار کاهش از 60 دلار) مشاهده خواهید کرد، اما اگر روی «کوپن/گواهی هدیه» در صفحه پرداخت کلیک کنید و کد تبلیغاتی را وارد کنید. GMSPTBYNTقیمت کاملا کاهش می یابد تا فقط 45 دلار. سوپر شاپ ارسال رایگان نیز ارائه می دهد.

جسیکا هاوارد، منتقد، نوشت: «منشأ Bayonetta: Cereza and The Lost Demon گواهی بر تفکر خارج از جعبه است. «در حالی که من فکر نمی‌کنم که بازی‌های Platinum در بازی‌های آینده Bayonetta به این سبک جدید از گیم‌پلی و داستان سرایی بپردازد، همانطور که Breath of the Wild یا God of War (2018) جهت فرنچایز مربوطه خود را تغییر داد، نمی‌توانم کمکی نکنم. قدردان باشید که استودیو به اندازه کافی به دیدگاه تیم خود برای ایجاد این تجربه اعتماد کرد، و در حالی که همه جنبه های بازی فوق العاده است، من درک می کنم که چرا سازنده این کار را انجام داد.

بخوانید  God of War Ragnarok دارای بیش از 70 ویژگی قابل دسترسی است

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

نقد و بررسی ویدیویی Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon