Snag Bayonetta Origins با تخفیف بزرگ

به عنوان یک پیش درآمد، می توانید از Bayonetta Origins لذت ببرید، حتی اگر سه بازی دیگر این فرنچایز را بازی نکرده باشید. با این حال، ما به شدت توصیه می کنیم که هر سه بازی را انجام دهید. Bayonetta 3 که پاییز گذشته منتشر شد، به 45 دلار کاهش یافت آمازون.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید
شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

علیرغم تغییرات بزرگ در سبک و لحن، Bayonetta Origins بیش از حد به نام خود عمل می کند. در بررسی Bayonetta Origins ما امتیاز 9/10 را کسب کرد.

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon ماه گذشته منتشر شد، به این معنی که بعید است در آینده نزدیک شاهد تخفیف های عمیق در خرده فروشان بزرگ باشیم. با این حال، شما می توانید 15 دلار برای خرید در سوپر شاپ صرفه جویی کنید. خرده فروش ارائه می دهد Bayonetta Origins فقط با 45 دلار هنگام استفاده از کد تبلیغاتی انحصاری GameSpot GMSPTBYNT. و اگر مشکلی برای نسخه استفاده شده ندارید، می توانید تهیه کنید Bayonetta Origins به قیمت 40 دلار در GameFly. همراه با کیس اصلی نیز خواهد آمد.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

ثبت نام کنید یا وارد شوید

برای استفاده از پیشنهاد سوپر شاپ، به ریشه های Bayonetta: Cereza و شیطان گمشده صفحه فروشگاه در سوپر شاپ. بازی را قبلاً با تخفیف (55 دلار کاهش از 60 دلار) مشاهده خواهید کرد، اما اگر روی «کوپن/گواهی هدیه» در صفحه پرداخت کلیک کنید و کد تبلیغاتی را وارد کنید. GMSPTBYNTقیمت کاملا کاهش می یابد تا فقط 45 دلار. سوپر شاپ ارسال رایگان نیز ارائه می دهد.

بخوانید  تاریخ اکران فیلم Bikeriders اعلام شد

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

اندازه:

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

نقد و بررسی ویدیویی Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon