Signalis Physical Edition اکنون به صورت زنده پیش‌سفارش می‌کند، کالای جایزه گنجانده شده است

در سایر معاملات این هفته، می توانید بسته ساخت ژانویه Fanatical را بررسی کنید. از میان مجموعه‌ای از بازی‌ها، می‌توانید مجموعه‌ای از بازی‌های خود را با سه امتیاز جمع آوری کنید: سه عدد به قیمت 10 دلار، پنج بازی به قیمت 15 دلار و هفت بازی به قیمت 20 دلار. اعضای Amazon Prime همچنین به شش بازی رایگان از جمله The Evil Within 2 دسترسی دارند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

Signalis که در سبک ترسناک مستقل موفق شد، نسخه‌های فیزیکی نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن را دریافت کند. هر دو نسخه 30 دلار قیمت دارند و انتظار می رود در 21 فوریه عرضه شوند. پیش‌سفارش‌ها هم‌اکنون در خرده‌فروش‌های اصلی به‌طور مستقیم انجام می‌شوند و با اقلام پولاروید پاداش همراه هستند.

گیم اسپات امتیاز بازی را 8/10 کرد مجله سیگناللیس منتقد مارک دیلینی بازی را به خاطر سطوح جوی، پازل های نوستالژیک و جهت هنری آن تحسین کرد. دیلینی می‌گوید: «این یک بازی است که در آن با هیولاهایی در راهروها روبرو می‌شوید که به سختی فضایی برای فرار از کنار آنها وجود دارد، مهمات به ندرت کافی است که آنها را پایین بیاورید، و به ندرت سرنخی از جایی که باید بعد بروید.» اما، مانند تایتان های این ژانر، شیطان همیشه در جزئیات است و بازی به سبک بازی دقیق اما در نهایت تعیین کننده پاداش می دهد.

بخوانید  Xbox Finally Owns Activision, What Happens Now? | Spot On

Signalis که در اکتبر 2022 منتشر شد، یک بازی ترسناک الهام گرفته از سبک های کلاسیک مانند Resident Evil و Silent Hill است. این یک نسخه Xbox Game Pass بود و هنوز در خدمت است – برای کسانی که می‌خواهند قبل از پرش به نسخه فیزیکی بازی را امتحان کنند.

شرحی ارائه نشده است