Rainbow Six Siege Year 3, Season 4 Operation Wind Bastion Revealed


یوبی‌سافت اولین جزئیات از گسترش آینده Rainbow Six Siege را اعلام کرد. این الحاقیه با عنوان Operation Wind Bastion، دو اپراتور و یک نقشه چندنفره جدید را در شروع سال سوم، فصل 4 اضافه خواهد کرد.

اپراتورهای جدید یک مهاجم و یک مدافع از GIGR (گروه مداخله ژاندارمری سلطنتی) پادشاهی مراکش خواهند بود. در یک پست وبلاگیوبی سافت اتکر جدید را به عنوان یک کاوشگر بی خیال اما مدبر توصیف می کند که “متخصص در عملیات های محیطی با مهارت در دفع دشمن است.” مدافع به عنوان یک فرمانده رواقی توصیف می شود که “به احترام فرمان می دهد و هدایت آینده نیروهای ویژه مراکش را بر عهده گرفته است.”

در حال پخش: Rainbow Six Siege Rainbow Six Siege Wind Bastion افشا شد – به روز رسانی GS News

نقشه جدید که قلعه نام دارد، یک تاسیسات نظامی واقع در کوه های اطلس را به تصویر می کشد. به گفته یوبی سافت، “نقشه از دو بخش مجزا تشکیل خواهد شد که انواع فضاهای باز، نقاط پوششی و خطوط دید را برای درگیری های دور و نزدیک ارائه می دهد.” قلعه همچنین “اولین نقشه ای است که به شدت با یک اپراتور مرتبط است.” یوبی سافت اعلام نکرده است که آیا این اپراتور یکی از دو اپراتور جدید است یا عضوی از فهرست موجود Siege است.

شرحی ارائه نشده است

رونمایی کامل Operation Wind Bastion به همراه سایر محتوای جدید از فصل 4، فصل 4، در جریان فینال لیگ Siege Pro در 17 تا 18 نوامبر ساخته خواهد شد. یکی از تغییرات عمده ای که در ابتدای فصل 4 در Siege ایجاد می شود، سانسور برخی از محیط ها و آیکون های درون بازی خواهد بود. یوبی سافت در حال حذف ارجاع به محتوای خاص بزرگسالان مانند قمار و رابطه جنسی در Siege قبل از انتشار آن در سرزمین های آسیایی است. مشمول محدودیت های محتوایی سخت گیرانه تر است.

آخرین وصله اصلی Siege، به‌روزرسانی Y3S3.2، بسیاری از باگ‌هایی را که قبلاً در بازی وجود داشت، برطرف کرد. این به‌روزرسانی همچنین تغییرات تعادلی را به Clash و Maestro اضافه کرد، دو اپراتور که یوبی‌سافت فکر می‌کرد کمتر از آنها استفاده می‌شد. دو اسلحه SMG-11 و Vector نیز برای کاهش پس‌زدگی و بهبود کار با سلاح تعمیر شده‌اند.

بخوانید  ناامیدی رنفیلد از دست دراکولا با بازی نیکلاس کیج در اولین تریلر رنفیلد

Rainbow Six Siege برای Xbox One، PS4 و PC در دسترس است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.