Quantum Break به دلیل مشکلات مربوط به مجوز از Game Pass منتشر شد

به گفته مایکروسافت، بازی Quantum Break به دلیل مشکلات مجوز به طور موقت از سرویس Game Pass حذف خواهد شد.

در اخبار بازی مربوط به سرویس Game Pass، مدتی قبل تایید شد که بازی Quantum Break در اواسط آوریل برای مشترکین در دسترس نخواهد بود. حال در بیانیه ای که مایکروسافت برای رسانه های Xbox Dynasty ارسال کرده است، دلایل حذف این بازی انحصاری از سرویس Game Pass را ذکر کرده است. به گفته مایکروسافت، بازی Quantum Break به دلیل مشکلات مربوط به مجوز فعلی، سرویس اشتراک Xbox را ترک خواهد کرد.

نظر شما در مورد آخرین اخبار سرویس Game Pass چیست؟ آن را با تیم یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

Quantum Break توسط استودیو Remedy توسعه یافته و توسط مایکروسافت در سال 2016 برای ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شده است. اگرچه طرفداران سال ها منتظر دنباله آن بودند، اما به نظر می رسد که مایکروسافت که این IP را در اختیار دارد، قصدی برای انتشار Quantum Break 2 ندارد. در این زمان.

خبر خوب این است که مایکروسافت توضیح داد که مذاکرات در حال انجام است و اگر مشکل حل شود، بازیکنان Game Pass یک بار دیگر می توانند به Quantum Break در Game Pass دسترسی پیدا کنند. تاکنون، چند بازی انحصاری مایکروسافت، مانند سری Forza، سرویس Xbox Game Pass را به دلیل محدودیت های مجوز ترک کرده اند. با این حال احتمال بازگشت Quantum Break به Game Pass در آینده بسیار زیاد است.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  Diablo 4 - بهترین پوسته های سرکش افسانه ای و نحوه باز کردن قفل آنها