Prince of Persia: The Lost Crown محتوای رایگان دریافت می کند

Prince of Persia: The Lost Crown در ماه های آینده محتوا و حالت های رایگان دریافت می کند.

پلتفرمر اکشن Prince of Persia: The Lost Crown حدود یک ماه پیش منتشر شد و اگرچه توانست بازخورد مثبت منتقدان را دریافت کند، اما از نظر فروش چندان موفق نبود. حالا به نظر می رسد که یوبی سافت تصمیم نداشته است از واکنش بازیکنانی که این اثر را تجربه کرده اند چشم پوشی کند و محتوای پس از عرضه بازی را آماده کرده است.

یوبی سافت اخیراً پیامی از مونی رادی، کارگردان شاهزاده ایرانی: The Lost Crown در یوبی سافت مونپلیه در توییتر به اشتراک گذاشته است. کارگردان پس از تشکر از بازیکنان اعلام کرد که این تیم محتوای رایگان پس از عرضه را در نظر گرفته است تا ویژگی ها و حالت های جدید در قالب به روز رسانی رایگان در اختیار بازیکنان قرار گیرد. رودی همچنین اضافه کرد که اولین آپدیت به زودی منتشر خواهد شد. کارگردان فیلم Prince of Persia: The Lost Crown خاطرنشان کرد:

“ممنون از محبت همه بازیکنان. این تشکر به این معنی است که ما خوشحالیم که شما از تجربه بازی به اندازه تیم سازنده لذت می برید، به همین دلیل خوشحالم که به شما بگویم که ما هنوز بازی را تمام نکرده ایم. ما برای ماه های آینده برنامه های هیجان انگیزی داریم که شامل محتوا و حالت های بیشتری می شود. کاوش و لذت بردن. به زودی اولین آپدیت را منتشر خواهیم کرد.”

Prince of Persia: The Lost Crown هم اکنون برای رایانه های شخصی، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و سری ایکس باکس در دسترس است. Xbox Series S موجود است.

بخوانید  کارگردان Deadpool نقشه های نهایی فیلم Bordlands را تکمیل می کند