Pokemon Legends ZA: همه چیزهایی که در مورد اسپین آف Switch می دانیم

Game Freak و The Pokemon Company قبل از عرضه Pokemon Legends ZA در موقعیت جالبی با سری Pokemon قرار دارند. Pokemon Legends Arceus نسخه جدیدی از Pokemon بود که در گذشته های دور اتفاق می افتاد که اگر به طور کامل محقق نشده بود با استقبال خوبی مواجه شد و Pokemon Scarlet and Violet برای اولین بار یک جهان باز کاملاً تحقق یافته را به سری اصلی و همچنین مشکلات عملکردی بزرگ به ارمغان آورد. . . Game Freak اکنون Pokemon Legends ZA را معرفی کرده است، ورودی بعدی سری آزمایشی Pokemon Legends. معرفی بازی Pokemon Legends ZA دو سال پس از انتشار Pokemon Legends Arceus، اولین بازی از سری اسپین‌آف Legends منتشر شد.

Pokemon Legends ZA بازیکنان را از Pokemon X و Y به شهر Lumiose در Kalos بازمی گرداند. در حالی که تریلر هیچ گیم پلی بازی ندارد، نگاهی اجمالی به محیط و داستان دارد. شرکت Pokemon نیز پس از اعلام، جزئیاتی را به اشتراک گذاشت که اطلاعات شگفت انگیزی را در مورد بازی به اثبات رساند.

Pokémon Legends ZA چه زمانی منتشر می شود؟

اگرچه تاریخ دقیقی مشخص نشد، اما اعلام شد که Pokemon Legends ZA در سال 2025 منتشر خواهد شد. Pokemon Legends ZA در اواخر فوریه به عنوان بخشی از پخش زنده Pokemon Day Pokemon Presents اعلام شد. نینتندو جزئیات بیشتری در مورد تاریخ انتشار ارائه نکرده است، اما Pokemon Legends Arceus به جای نسخه معمولی تعطیلات که اکثر عناوین پوکمون دریافت می کنند، در ژانویه 2022 منتشر شد، بنابراین ممکن است که Pokemon Legends ZA راه خود را دنبال کند و از آن خارج شود. شروع سال 2025

گزارش ها حاکی از آن است که کنسول بعدی نینتندو سوییچ در مارس 2025 عرضه خواهد شد. با توجه به اینکه Arceus و به خصوص Pokemon Scarlet و Violet به دلیل مشکلات عملکرد مورد انتقاد قرار گرفته اند، به نظر می رسد که Legends ZA یک نسخه بین نسلی باشد که ما آن را بررسی کرده ایم. قبلاً با بازی های نینتندو مانند The Legend of Zelda: Breath of the Wild و Twilight Princess دیده شده است. این می‌تواند به Legends ZA امکان استفاده از قدرت اضافه‌شده کنسول جدید را بدهد، اما با توجه به اینکه نینتندو هنوز هیچ سخت‌افزار جدیدی را تأیید نکرده است، هیچ نشانه‌ای رسمی مبنی بر اینکه ممکن است این اتفاق بیفتد وجود ندارد.

بدون تاریخ دقیق عرضه و چند جزئیات دیگر، Legends ZA هنوز برای پیش‌سفارش در دسترس نیست.

بخوانید  بتای Sea of Thieves در PS5 به‌زودی آغاز می‌شود

تریلر Pokemon Legends ZA را اینجا ببینید

Pokemon Legends ZA همراه با این تریلر در 27 فوریه 2024 فاش شد. این تریلر شامل هیچ گونه گیم پلی نیست، اما ظاهری سبک به محیط Pokemon Legends ZA، Lumiose City می دهد. او سندی برای توسعه مجدد شهر Lumiose نشان می دهد که نوید همزیستی انسان ها و پوکمون ها را می دهد. با نسخه‌ای از کتاب طراحی برخی ساختمان‌ها و یک Pikachu در حال اجرا شروع می‌شود، سپس به سبک بصری Tron مانند که بقیه شهر و تعدادی از پوکمون‌ها را در Pokemon Legends ZA نشان می‌دهد تغییر می‌کند.

بخوانید  زمان شروع تولید فصل دوم The Last of Us اعلام شد

پاسخ به تریلر بیشتر مثبت بوده است، شاید تا حدی به لطف شهرت خوب Pokemon Legends Arceus. برخی از افراد در مورد تریلر منفی بودند که گیم پلی بازی را شامل نمی شود یا توضیح بیشتری در مورد نحوه عملکرد بازی نمی دهند، زیرا در یک شهر اتفاق می افتد و نه یک منطقه کامل. انتقال از سبک کتاب طراحی به سبک آینده نگر نیز برخی از افراد را سردرگم کرده است و تشخیص زمان برگزاری این بازی در جدول زمانی سری پوکمون را دشوار کرده است.

پلتفرم های Pokémon Legends ZA

با توجه به توییتی که منتشر شد، Pokemon Legends ZA قرار است روی پلتفرم‌های نینتندو سوییچ عرضه شود. حساب رسمی پوکمون. در حالی که این تایید می‌کند که روی نینتندو سوییچ فعلی خواهد بود، اما این زبان همچنین نشان‌دهنده انتشار احتمالی بین نسلی است، مشابه زمانی که The Legend of Zelda: Breath of the Wild در همان روز روی Wii U و Nintendo Switch عرضه شد. .

در حالی که نه نینتندو و نه شرکت پوکمون تایید نکرده‌اند که پلتفرم جایگزین نینتندو سوییچ چه خواهد بود، اما احتمالاً دنباله‌ای برای نینتندو سوییچ است. این همچنین تایید نمی کند که بازی در هر دو پلتفرم در یک روز عرضه می شود، زیرا ممکن است قبل از کنسول جدید منتشر شود، اما همچنان برای هر دو در دسترس خواهد بود.

تاریخچه، محیط و شخصیت های Pokemon Legends ZA

تریلر Pokemon Legends ZA یک بازی به سبک ترون از شهر Lumiose را به نمایش می گذارد.
تریلر Pokemon Legends ZA یک بازی تفریحی به سبک Tron از شهر Lumiose را به نمایش می گذارد.

محل بازی Pokemon Legends ZA Lumiose City در منطقه Kalos از Pokemon X و Y است. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که بازی به طور کامل انجام می شود. در شهر Lumioseطبق یک توییت از نینتندو. با توجه به اینکه Pokemon Legends Arceus که در ژانویه 2022 منتشر شد، دارای چندین منطقه وحشی بزرگ برای کاوش و گرفتن پوکمون بود، به نظر می رسد این تنظیمات تغییری فاحش نسبت به عنوان قبلی داشته باشد، اگرچه هنوز محدوده نقشه Legends ZA را نمی دانیم.

همچنین مشخص نیست بازی Pokemon Legends ZA در چه دوره زمانی اتفاق می افتد. این تریلر به “طرح توسعه شهری Lumiose City” اشاره می کند و نشان می دهد که می تواند در گذشته نزدیک، زمانی که شهر در حال ساخت بود، انجام شود. با توجه به اینکه شهر Lumiose جایگزینی برای پاریس است، این می تواند مبتنی بر بازسازی پاریس باشد که بین سال های 1850 و 1870 انجام شد. جنبه مدرن تر، حتی آینده نگر. طرفداران همچنین دریافتند که برخی از متن‌های تریلر با متن پوکمون اسکارلت و بنفش مطابقت دارد و آن را به شرکت Paldea Realty مرتبط می‌کند، که ممکن است در بازسازی شهر Lumiose دخیل باشد.

بخوانید  امنیت The Game Awards 2023 افزایش یافته است

بازی Pokémon Legends ZA

اگرچه این تریلر شامل هیچ گیم پلی نبود، اما شهری پر جنب و جوش پر از مردم و پوکمون را نشان می داد.
اگرچه این تریلر شامل هیچ گیم پلی نبود، اما شهری پر جنب و جوش پر از مردم و پوکمون را نشان می داد.

اطلاعات زیادی در مورد گیم پلی Pokemon Legends ZA فاش نشده است، اما سرنخ های کمی در عنوان و تریلر وجود دارد. اول، به نظر می رسد تریلر بازگشت Mega Evolutions را آزار می دهد، زیرا نماد مکانیک نزدیک به پایان نمایش داده می شود. Mega Evolutions در Pokémon X و Y به نمایش گذاشته شد و تکامل‌های موقتی ویژه‌ای هستند که می‌توانید در جنگ فعال کنید تا قدرت بیشتری کسب کنید یا نوع پوکمون خود را تغییر دهید.

با توجه به اینکه این سری همان سری Pokemon Legends Arceus است، احتمال زیادی وجود دارد که از همان مکانیک های شکار برای Pokemon های وحشی استفاده کند. در این بازی به جای اینکه مجبور باشید با پوکمون ها مبارزه کنید، به سادگی به آنها حمله کرده و با یک توپ پوک به آنها ضربه می زنید.

در حالی که این تاثیر چندانی بر گیم پلی بازی نخواهد داشت، از آنجایی که تریلر بر روی توسعه مجدد شهر Lumiose تمرکز دارد، ممکن است برخی از جنبه های شهرسازی وجود داشته باشد. این می تواند چیزی به سادگی جمع آوری منابع برای پیشرفت ساخت باشد. شهر اصلی Pokemon Legends، Arceus، با پیشرفت در داستان، امکانات جدیدی ساخته شده است، بنابراین ممکن است چیزی به همین اندازه کوچک باشد، اما همه چیز در آن جبهه حدس و گمان باقی می‌ماند.

اخبار توسعه Pokemon Legends ZA

بازی Pokemon Legends ZA در 27 فوریه، روز پوکمون، همراه با تریلر رسمی معرفی شد. نینتندو و گیم فریک از آن روز تاکنون هیچ اطلاعات بیشتری در مورد این بازی به اشتراک نگذاشته‌اند و جزئیات آن هنوز کمیاب است. با ورود Pokemon Legends ZA در سال 2025، انتظار می رود که اطلاعات بیشتری در طول سال 2024 در مورد بازی به اشتراک گذاشته شود، از جمله اینکه کدام Pokemon گنجانده شده است، چگونه ممکن است گیم پلی بازی با Arceus متفاوت باشد و جزئیات دکور.

Pokemon Legends Arceus نیز به روشی مشابه با تریلر منتشر شد که جزئیات زیادی را به اشتراک نمی گذاشت. در عوض، ویدئوهای کوچکی قبل از انتشار به اشتراک گذاشته شد، مانند تریلری که دو قبیله بازی را نشان می‌دهد.