Pokemon Go به زودی به شما امکان می دهد وزن و رنگ چهره خود را تغییر دهید

پس از اعلام بازنگری مجدد Rediscover Go در اوایل این هفته، Niantic جزئیات برخی از تغییرات آتی Pokemon Go را به اشتراک گذاشته است.

یکی از بزرگ‌ترین تغییراتی که در مجموعه سفارشی‌سازی آواتار Pokemon Go رخ می‌دهد، اضافه کردن رنگ پوست است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا رنگ پوست خود را با دقت بیشتری نشان دهند. گزینه های رنگ پیشرفته نیز برای مو و چشم هر شخصیت و همچنین انتخاب های جدید رنگ پوست در دسترس خواهد بود.

سفارشی‌سازی نوع بدن نیز تغییراتی را در به‌روزرسانی Rediscover Go مشاهده می‌کند، با تنظیمات وزن بدن و تک تک اعضای بدن – از جمله شانه‌ها، باسن و سینه – که همه بخشی از پیشنهادات جدید هستند. همه این گزینه‌ها را می‌توانید در فروشگاه Style Shop به همراه گزینه‌های جدید برای لباس‌ها و لباس‌های آواتار پیدا کنید.

انتظار می‌رود که کمپین Rediscover Go با نزدیک شدن به هشتمین سالگرد آن در تابستان، تغییرات عمده‌ای در تجربه کلی Pokemon Go ایجاد کند. علاوه بر به‌روزرسانی‌های شخصی‌سازی آواتار، انتظار می‌رود این بازنگری تغییراتی را در نقشه بازی، صفحه‌نمایش‌های برخورد، صفحه‌های نبرد و موارد دیگر ایجاد کند که همگی «متناسب با موقعیت مکانی شما» هستند.

تغییرات آواتار اولین مورد از چهار ستون اصلی ابتکار Rediscover Go است که انتظار می‌رود سه مورد دیگر در روزهای آینده فاش شود. برنامه به شرح زیر است:

  • دنیای خود را دوباره کشف کنید – 22 آوریل
  • کانتو را دوباره کشف کنید – 22 آوریل
  • واقعیت خود را دوباره کشف کنید – 7 می

Pokemon Go اکنون برای دستگاه های iOS و Android در دسترس است.

بخوانید  Elden Ring و Monster Hunter در فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های استیم ۲۰۲۲ قرار می‌گیرند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر