Persona 3 Reload تخفیف زیادی در آمازون دریافت می کند

اگر هنوز Persona 3 Reload را نخریده‌اید، بازسازی فوق‌العاده RPG کلاسیک PS2 در حال حاضر در آمازون برای PS5 و Xbox تخفیف زیادی داده شده است. در PS5، می توانید Persona 3 Reload را تنها با 51.50 دلار خریداری کنید. در همین حال، بازیکنان ایکس باکس می توانند با قیمت 55 دلار خود را در RPG طولانی مدت Atlus غوطه ور کنند. Reload برخی بهبودهای جدی را ارائه می دهد، از جمله بهبود قابل توجه گرافیک، ویژگی های کیفیت زندگی، و صداگذاری جدید. این بازسازی نسبت به نسخه قبلی خود دارای پیشرفت های جدی است.

اگرچه نسخه Xbox کمی گرانتر است، اما شایان ذکر است که کاربران Xbox می توانند Persona 3 Reload را در Game Pass بازی کنند. بعید است که Persona 3 Reload در آینده نزدیک بسیار ارزانتر از این باشد، بنابراین تا زمانی که می توانید، حتماً این معامله را بررسی کنید.

نسخه دیسک ایکس باکس Reload شامل هر دو نسخه Series X|S و Xbox One این بازی است. کاربران پلی استیشن دیسک های جداگانه ای برای PS4 و PS5 دارند، اما نسخه PS4 شامل ارتقاء رایگان به PlayStation 5 است. متاسفانه نسخه PS4 فقط به 63 دلار کاهش یافت.

اوایل این هفته، Atlus اولین آیتم DLC Expansion Pass را به بازی اضافه کرد. طرفداران اکنون می توانند از آهنگ های Persona 4 Golden و Persona 5 Royal در Reload لذت ببرند.

آمازون همچنین نسخه کلکسیونی را برای PS5 و Xbox ارائه می دهد. علاوه بر بازی پایه، یک کوپن برای بسته DLC Persona 3 Reload، یک کتاب هنری، موسیقی متن و یک مجسمه Aigis دریافت خواهید کرد. همه این کالاها در یک جعبه کلکسیونی انحصاری بسته بندی شده و 200 دلار قیمت دارند.

بخوانید  معرفی بازی موبایل Haak Metroidvania Apocalypse
Persona 3 Reload: Aigis Edition
Persona 3 Reload: Aigis Edition

اگر در حال خرید رایانه شخصی هستید، از آمازون صرفنظر کنید و به Fanatical بروید. در اینجا نسخه های استاندارد، دیجیتال لوکس و دیجیتال پریمیوم را برای فروش خواهید یافت. Digital Deluxe Edition شامل یک کتاب هنری دیجیتال و موسیقی متن است، در حالی که نسخه Digital Premium بسته DLC Persona 3 Reload را اضافه می کند.

بهترین پیشنهادات برای رایانه شخصی Persona 3 Reload

این معاملات در Fanatical با کوپن تخفیف 5 درصدی برای خرید بعدی شما همراه است. آنها همچنین واجد شرایط تبلیغات فعلی فروش بهاره هستند: از آنجایی که شما بیش از 12 دلار خرج می کنید، یک هدیه تصادفی شامل یک بازی رایگان یا یک کوپن اضافی دریافت خواهید کرد.

افشا: هر دو GameSpot و Fanatical متعلق به Fandom هستند.