Persona 3 Portable قبلاً برای رایانه شخصی تخفیف داده شده است

هر دو بازی توسط Steam Deck تایید شده‌اند، که راهی فوق‌العاده برای بازی این کلاسیک‌های گوشتی JRPG است.

JRPG کلاسیک فرقه Atlus، Persona 3 Portable، سرانجام بر روی پلتفرم های مدرن در دسترس قرار گرفت و طرفداران می توانند بازی را فقط با 17.59 دلار روی رایانه شخصی بگیرید (معمولاً 20 دلار) از طریق Fanatical.

اگر می خواهید مجموعه PC Persona خود را کامل کنید، نسخه PC Persona 4 Golden نیز در Fanatical به فروش می رسد همچنین انتشار آن در پلتفرم های جدید را جشن بگیرد. Persona 4 چند سالی است که روی رایانه شخصی در دسترس است، اما اگر قبلاً این کار را نکرده اید، قطعاً ارزش بررسی دارد.

افشا: GameSpot و Fanatical هر دو متعلق به Fandom هستند.

Persona 3 Portable درگاهی از نسخه PSP نسخه اصلی Persona 3 است که ساختار بازی را برای تناسب با سخت افزار و فرم قابل حمل PSP ساده می کند، در حالی که توانایی بازی به عنوان قهرمان زن را با داستان ها و روابط اجتماعی خاص خود اضافه می کند. از بازی اصلی و همچنین ویژگی های کیفیت زندگی مانند کنترل مستقیم بر اقدامات رزمی اعضای حزب شما.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

این پورت جدید بازی را به رایانه شخصی و کنسول‌ها می‌آورد و دارای تصاویر واضح‌تر Full HD است که امیدواریم بهترین راه برای تجربه بازی برای طرفداران قدیمی و بازیکنان جدید باشد. این ویژه روز راه اندازی یک فرصت عالی برای گرفتن Persona 3 Portable در رایانه شخصی است. مطمئنا، این یک تخفیف بزرگ نیست، اما شروع بازی فقط 20 دلار هزینه دارد.

بخوانید  رئیس HBO نمی خواهد در انقلاب هوش مصنوعی هالیوود شرکت کند، اگر این اتفاق بیفتد

به همراه نسخه رایانه شخصی، Persona 3 Portable و Persona 4 Golden نیز روی Nintendo Switch، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S موجود هستند.