Palworld Builder پیشنهادهای ادغام یا همکاری را بررسی خواهد کرد

مدیر عامل استودیو Pocketpair، سازنده Palworld، می‌گوید که آنها پیشنهاداتی را برای همکاری یا ادغام بررسی خواهند کرد.

به طور کلی تصورش سخت است 2024 بیایید بزرگترین شگفتی بازی Palworld را در صنعت بازی های ویدیویی ببینیم. این بازی بقا در Early Access در ماه ژانویه منتشر شد و توانست در عرض یک ماه به اوج برسد با جذب 25 میلیون بازیکن می توان گفت استودیو Pocketpair با این کار نامی برای خود دست و پا کرده است. اما برنامه آنها برای آینده چیست؟

آخرین تحولات تاکو میزوبیمدیرعامل PocketPear در مصاحبه با رسانه بلومبرگ در مورد احتمال خرید صحبت کرد و گفت که اگرچه آنها از استقلال خوشحال هستند، اما پیشنهاداتی را برای همکاری یا ادغام بررسی خواهند کرد. البته وی ادامه داد که این سازنده با مایکروسافت صحبت نمی کند و قصد ندارد سهامی عام شود.

مزوبی می گوید که PocketPear صرف نظر از اینکه در آینده چه اتفاقی می افتد، یک استودیوی کوچک باقی خواهد ماند. توسعه دهنده قبلا گفته بود که به تعداد زیادی کارمند نیاز دارد. اما با وجود اینکه آنها سعی کردند برای پشتیبانی درست از Palworld گسترش پیدا کنند، اما همچنان می خواستند بازی های کوچکتری بسازند. مزوبی گفت: «بازی‌های AAA با بودجه بالا برای ما مناسب نیستند.

با توجه به شرایط فعلی Pocketpair، این استودیو یک هدف خرید خوب در صنعت بازی های ویدیویی خواهد بود. بازی Palworld این استودیو با بودجه 6.7 میلیون دلاری توانست چندین میلیارد ین تولید کند.

Palworld اکنون برای Xbox One و Xbox Series در دسترس است Xbox Series S و PC منتشر شد. استودیوی توسعه دهنده نیز در حال مذاکره برای انتشار آن برای پلتفرم های بیشتر است.

بخوانید  بهترین بازی سال ۲۰۲۳ کدام است؟ نامزدهای Game Awards 2023