Palworld – چگونه دوستان را پیدا کنیم


دوست جهانی خانه صدها موجود معروف به Pals است. مطمئناً در طول ماجراجویی خود با تعداد زیادی از آنها روبرو خواهید شد – تا 111 بسته بسته به Paldeck در حال بازی. ما یک گالری در حال انجام داریم تا به شما کمک کنیم با همه دوستان Palworld آشنا شوید، اما در حال حاضر، راهنمای ما در مورد نحوه گرفتن است. دوستان در Palworld

چگونه دوستان را در Palworld بگیریم

شما می‌توانید با پرتاب یک Pal Sphere در Palworld هنگامی که قدرت HP کم شد، آنها را دستگیر کنید. در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید:

  • Craft Buddy Spheres از طریق میز کار اولیه. هر Pal Sphere به 1x قطعه پالدیوم، 3x چوب و 3x سنگ نیاز دارد. می توانید به ما مراجعه کنید راهنمای پالدیوم شارد اگر برای یافتن این منبع به کمک نیاز دارید.
  • همچنین می توان کره های پال را که روی زمین باقی مانده اند، پیدا کرد، البته به ندرت.
  • هنگامی که حداقل یک Pal Sphere دارید، دوستان نزدیک را جستجو کنید و با آیتم های مناسب به آنها حمله کنید. سلاح های اولیه بازی. هنگامی که سلامت آنها کم شد، کلید “Q” را فشار دهید که ترکیب کلیدهای پیش فرض برای Pal Sphere است.
  • Pal به داخل Pal Sphere کشیده می شود و یک حلقه رنگی و درصد جذب به شما نشان داده می شود. موجودات هنوز هم به دلیل عوامل مختلف می توانند فرار کنند.
  • توجه داشته باشید که تخلیه کامل HP یک دوست او را ناتوان می کند. شما هنوز هم می توانید مقداری از غارت آن را جمع آوری کنید، اما دیگر نمی توانید آن موجود خاص را دستگیر کنید.
بخوانید  این مجموعه 400 دلاری Lego Batcave بخشی از اسباب بازی و بخشی هنری است

اکنون که می توانید یک دوست را در Palworld بگیرید، می توانید از آنها بخواهید که برای حمله به دشمنان شما را دنبال کنند. از طرف دیگر، می توانید آنها را در پایگاه خود بگذارید تا بتوانند وظایف مرتبط را انجام دهند. می توانید به ما نگاهی بیندازید راهنمای نحوه تغذیه و مدیریت دوستان برای اطلاعات بیشتر.

تعداد زیادی کره پال بسازید تا بتوانید موجودات بیشتری را شکار کنید.
تعداد زیادی کره پال بسازید تا بتوانید موجودات بیشتری را شکار کنید.

چه چیزی بر نرخ گرفتن پال تاثیر می گذارد

چند عامل وجود دارد که بر موفقیت شما در هنگام تلاش برای گرفتن دوستان در Palworld تأثیر می گذارد:

  • تنظیم نرخ ضبط پال – قبل از شروع بازی یا ایجاد دنیای خود، باید یک نوار لغزنده برای تنظیمات Pal Capture ببینید. افزایش آن نیز شانس گرفتن یک موجود را دو برابر می کند.
  • Buddy Health – هرچه HP دوست بالاتر باشد، در گرفتن آن کمتر موفق خواهید بود.
  • سطح دوست و نادر بودن – هرچه هدف شما سخت تر باشد، گرفتن هدف شما سخت تر است.
  • تقویت شخصیت مجسمه قدرت – بعداً می توانید مجسمه قدرت را بسازید که تقویت های مختلفی را به شما می دهد. همچنین می‌توانید اصلاح‌کننده نرخ ضبط کاراکتر خود را در اینجا بهبود بخشید.
حلقه رنگی و درصد نشان می دهد که آیا شما موفق هستید یا خیر.
حلقه رنگی و درصد نشان می دهد که آیا شما موفق هستید یا خیر.

به این صورت است که دوستان را در Palworld می‌گیرید. تعداد زیادی از آنها در دنیای بازی وجود دارد، بنابراین بهتر است مراقب کسانی باشید که هنوز پیدا نکرده اید. در مورد مواجهه با موجودات بیشتر، شاید بخواهید بدانید چگونه دوستان را شفا دهیم و احیا کنیم در صورت مبارزه با حریفان سخت تر

فضاهای وسیع، بیوم های منحصر به فرد و حتی موجودات غریبه تر در Palworld منتظر شما هستند. شما می توانید در مورد این بازی بیشتر بدانید مرکز راهنما.

بخوانید  بهترین بازی های دورهمی اندروید (آپدیت 2023) + لینک دانلود