New Lord of the Rings MMO برای “همه” است، نه فقط طرفداران MMO

آمازون گیمز سال‌ها پیش تلاش کرد تا به عنوان بخشی از پروژه توسعه مشترک با Leyou، یک MMO ارباب حلقه‌ها را بسازد. آن بازی از هم پاشید و اکنون آمازون دوباره تلاش می کند، اما این بار در حال توسعه بازی در داخل است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

هنوز روزهای ابتدایی بازی جدید آمازون، The Lord of the Rings MMO است، اما می دانیم که این بازی برای رایانه شخصی و کنسول در حال توسعه است. این بر اساس آثار ادبی سرزمین میانه است، نه فیلم های برنده اسکار. همچنین به سری Rings of Power آمازون متصل نیست.

او افزود: “من واقعا فکر می کنم که ما باید به این موضوع از منظری بسیار گسترده تر از یک عنوان دیگر MMO برخورد کنیم. من می خواهم آن را در بازار انبوه بسیار رقابتی کنم.”

MMO جدید Lord of the Rings که از آمازون گیمز می‌آید، منحصراً برای طرفداران ژانر MMO طراحی نشده است. کریستوف هارتمن، رئیس بازی‌های آمازون در مصاحبه‌ای جدید با IGN که او می خواهد افرادی که ممکن است بگویند به MMO ها اهمیتی نمی دهند این یکی را امتحان کنند. اساسا، هارتمن فکر می کند بازی می تواند برای “همه” جذاب باشد.

هارتمن گفت که تیم از این فرآیند آموخت که یک تیم باید فراتر از پرتاب فکر کند و “به معنای واقعی کلمه برای دو سال آینده آماده شود.” هارتمن گفت که توسعه دهندگان دنیای جدید از همان ابتدا برای موفقیت سریع بازی “آمادگی” نداشتند. فقط زمان نشان می دهد که آیا آمازون می تواند بازیکنان را با بازی آینده ارباب حلقه ها بهتر نگه دارد یا خیر.

بخوانید  بهترین بازی‌های آنلاین اندروید | ۴۰ بازی جذاب چندنفره

“خود بازی باید آنقدر خوب باشد که همه بخواهند آن را بازی کنند… هدف من فقط این نیست که گروه خاصی از بازیکنان MMO را از بازی راضی کنم، می خواهم افرادی که معمولاً بازی نمی کنند به یک MMO بگویند: هارتمن گفت: “هی، شاید امتحانش کن چون من محتوا را درک می کنم، ارباب حلقه ها است، من هرگز MMO بازی نکرده ام.”

MMO ارباب حلقه‌ها بدون عنوان آمازون از استودیوی Orange County این شرکت می‌آید، تیمی که به توسعه یک MMO دیگر، New World کمک کرد. این بازی در زمان عرضه تعداد زیادی را مشاهده کرد و سپس پایه بازیکنان به شدت کاهش یافت.