Life-Sim Harvestella Square Enix در آمازون تخفیف زیادی دریافت می کند

هاروستلا تنها کنسول انحصاری سوییچ نیست که با قیمتی مقرون به صرفه به فروش می رسد. مجموعه‌ای از بهترین معاملات نینتندو سوییچ را که این آخر هفته در دسترس است، بررسی کنید، که شامل تخفیف‌های عمیق می‌شود The Legend of Zelda: Breath of the Wild, گنجینه های جستجوی اژدها، سوپر ماریو اودیسهو بیشتر.

هاروستلا یک بازی RPG با عناصر شبیه سازی کشاورزی است. داستان حول محور یک رویداد فاجعه‌آمیز به نام Quietus، فصلی از مرگ است که نظم طبیعی فصل‌های دیگر را به هم می‌زند. در هاروستلا، می توانید شخصیت های دیگر را به هم پیوند دهید و عاشقانه کنید.

هاروستلا شرکت اسکوئر انیکس در نینتندو سوییچ تنها با قیمت 35 دلار در نینتندو سوییچ به فروش می رسد. آمازون و بهترین خرید. این کمترین قیمتی است که از نوامبر گذشته که بازی روی نینتندو سوییچ و رایانه شخصی عرضه شد، دیده ایم. (قیمت اصلی 60 دلار) هم اکنون در آمازون و گیم استاپ. این بازی چند هفته پیش در تاریخ 4 نوامبر روی نینتندو سوییچ و رایانه شخصی عرضه شد و آن را به پایین ترین قیمت هاروستلا تا به امروز تبدیل کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی، می توانید راهنمای Harvestella ما را بررسی کنید که سیستم عاشقانه و نکات هاروستلا را برای مبتدیان توضیح می دهد.

اگر می خواهید آن را روی رایانه شخصی بازی کنید، می توانید یک کلید Steam از Green Man Gaming بگیرید برای 42 دلار نسخه PC نیز به طور کامل با Steam Deck سازگار است.

بخوانید  شرکت پوکمون برنامه هایی را برای تحقیق در مورد Palworld اعلام می کند

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر