Life-Sim Harvestella Square Enix در آمازون تخفیف زیادی دریافت می کند

هاروستلا تنها کنسول انحصاری سوییچ نیست که با قیمتی مقرون به صرفه به فروش می رسد. مجموعه‌ای از بهترین معاملات نینتندو سوییچ را که این آخر هفته در دسترس است، بررسی کنید، که شامل تخفیف‌های عمیق می‌شود The Legend of Zelda: Breath of the Wild, گنجینه های جستجوی اژدها، سوپر ماریو اودیسهو بیشتر.

هاروستلا شرکت اسکوئر انیکس در نینتندو سوییچ تنها با قیمت 35 دلار در نینتندو سوییچ به فروش می رسد. آمازون و بهترین خرید. این کمترین قیمتی است که از نوامبر گذشته که بازی روی نینتندو سوییچ و رایانه شخصی عرضه شد، دیده ایم. (قیمت اصلی 60 دلار) هم اکنون در آمازون و گیم استاپ. این بازی چند هفته پیش در تاریخ 4 نوامبر روی نینتندو سوییچ و رایانه شخصی عرضه شد و آن را به پایین ترین قیمت هاروستلا تا به امروز تبدیل کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی، می توانید راهنمای Harvestella ما را بررسی کنید که سیستم عاشقانه و نکات هاروستلا را برای مبتدیان توضیح می دهد.

هاروستلا یک بازی RPG با عناصر شبیه سازی کشاورزی است. داستان حول محور یک رویداد فاجعه‌آمیز به نام Quietus، فصلی از مرگ است که نظم طبیعی فصل‌های دیگر را به هم می‌زند. در هاروستلا، می توانید شخصیت های دیگر را به هم پیوند دهید و عاشقانه کنید.

بخوانید  عرضه مجدد بازی Warzone با نام جدید Warzone Caldera

اگر می خواهید آن را روی رایانه شخصی بازی کنید، می توانید یک کلید Steam از Green Man Gaming بگیرید برای 42 دلار نسخه PC نیز به طور کامل با Steam Deck سازگار است.