Lich King در فصل 3 به Hearthstone حمله می کندبلیزارد اعلام کرده است که محتوای جدیدی به عنوان بخشی از به‌روزرسانی فصل 3 به Hearthstone می‌آید. فصل آینده قرار است در 17 ژانویه پخش شود و بازیکنان می‌توانند از انواع جدید مینیون‌ها/دبل مینیون‌ها استفاده کنند، محصولات آرایشی جدید و غیره را اعمال کنند.

فصل سوم آینده بر اساس The Battle For Silver Moon ساخته خواهد شد. اینجا جایی است که الف های خونی از خود در برابر بلای لیچ کینگ دفاع می کنند. با Season 3 Pass، بازیکنان می توانند از تابلوها و شکلک های جدید استفاده کنند. آنها همچنین می توانند قهرمانان خود را با لوازم آرایشی جدید با تم Silver Moon یا Scourge بپوشانند.

انواع جدید مینیون ارواح به خوبی با اثرات تولد دوباره و جغجغه کار می کنند. علاوه بر این، چندین مینیون علاوه بر انواع تعیین شده، تگ undead را دریافت خواهند کرد که به آنها امکان تبدیل شدن به مینیون های دوگانه را می دهد.

در طول فصل 3، بازیکنان یک بار دیگر می توانند از پروفسور Putricide دیدن کنند و با چهار طلا می توانند یک مینیون ارواح سفارشی بسازند.

در نهایت، از 17 ژانویه، بازیکنان می توانند در یک رویداد سال نو قمری شرکت کنند. کسانی که کوئست را کامل کنند می‌توانند XP، جوایز انحصاری و فانوس‌های Sunwell روشن دریافت کنند.

Hearthstone یک بازی رایگان است. شما می توانید با مراجعه به رایانه شخصی بازی کنید سایت رسمییا می توانید از آن دانلود کنید اپل اپ استور و گوگل پلی.

برای اخبار بیشتر GameSpot، این داستان ها را بررسی کنید:

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.