Lego Fortnite: چگونه پوسته های چرخان را بدست آوریم


Lego Fortnite یک بازی بقا است که همچنین شاخه ای از بتل رویال عظیم رایگان برای بازی است. به منظور ساخت ابزارها و ساختمان های بهتر، باید طیف گسترده ای از مواد صنایع دستی را ردیابی کنید، از جمله پوسته های دست نیافتنی، که برای اولین ارتقاء میز کاردستی مورد نیاز هستند. Lego Fortnite یک آموزش کوچک خوب دارد، اما به شما نمی گوید که صدف های دریایی را کجا پیدا کنید. اینجا جایی است که می‌توانید Shell‌ها و سایر انواع آن‌ها را پیدا کنید.

از کجا می توان پوسته های غلتکی را پیدا کرد

شکست دادن غلتک ها باعث می شود آنها پوسته ها را رها کنند.
شکست دادن غلتک ها باعث می شود آنها پوسته ها را رها کنند.

پوسته ها موادی هستند که با شکست دادن هیولایی که در جهان باز یافت می شود، Rollers، از بین می روند. غلتک ها دشمنان صخره ای کوچک و گردی هستند که می توانند روز یا شب پیدا شوند. این دشمنان تا زمانی که به آنها نزدیک شوید در زمین پنهان می شوند، اما راه های مختلفی برای شناسایی آنها وجود دارد. ابتدا یک گل صورتی بالای سر خود دارند که از زمین بیرون زده است. دوم، این دشمنان از آجرهای لگو ساخته شده اند و سنگ های معمولی اینطور نیستند، بنابراین می توانید از بافت متفاوت آنها تشخیص دهید.

غلتک ها از سلامت خوبی برخوردارند، بنابراین باید به درستی آماده باشید. شما می خواهید یک شمشیر بیاورید که نسخه اصلی آن را می توانید روی میز کاردستی با استفاده از پنج میله چوبی بسازید که می توان آنها را از چوب در کارخانه چوب بری ساخت. شما همچنین باید غذا بیاورید، زیرا هر ضربه غلتک یک قلب و نیم جایزه می دهد. شکست دادن اسکرول بین یک تا سه پوسته کاهش می یابد که برای ارتقای جدول کاردستی به پنج پوسته نیاز دارید.

بخوانید  پدرو پاسکال احتمالا نقش آقای شگفت‌انگیز را در فیلم Fantastic Four بازی می‌کند

انواع دیگری از غلتک وجود دارد، از جمله غلتک شنی و غلتک فراست. آنها اساساً همان دشمن هستند، اما به ترتیب در مناطق بیابانی و برفی یافت می شوند. آنها Sand and Frost Shells را رها می کنند، که در ارتقاء بعدی استفاده خواهد شد. هنوز هم می توان این گونه ها را به همان روشی که غلتک پایه دارد پیدا کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.