Jurassic Park: Survival احتمالا از Alien: Isolation الهام گرفته شده است


جف گراب در گزارشی جدید مدعی شده است که سازندگان Jurassic Park: Survival از بازی Alien: Isolation الهام گرفته اند.

در مراسم اهدای جوایز بازی امسال، شاهد چند رونمایی غیرمنتظره از جمله Jurassic Park: Survival بودیم. در حالی که طرفداران سری پارک ژوراسیک قبلاً بازی های مدیریتی مانند Jurassic Park Evolution و Jurassic Park: Classic Games Collection را تجربه کرده اند، انتظار می رود که بازی جدید یک تجربه اکشن-ماجراجویی اول شخص رویداد محور از اولین فیلم پارک ژوراسیک را ارائه دهد.

بر اساس تصاویر منتشر شده از بازی، شنیدن شایعه ای که به الهام گرفتن سازندگان Jurassic Park: Survival از بازی Alien: Isolation اشاره دارد، عجیب نیست. جف گراب اخیراً در پادکست جدید XboxEra توضیح داده است که سازندگان بازی جدید پارک ژوراسیک قصد داشتند بیشتر به Alien: Isolation نزدیک شوند. با این حال، گراب جزئیات بیشتری را فاش نکرد، اما حضور یک گونه دایناسور هوشمند که دائماً بازیکن را در طول داستان تعقیب می‌کند را می‌توان محتمل دانست.

در قسمت توضیحات وب سایت رسمی Jurassic Park: Survival می خوانیم که بازیکنان می توانند از نبوغ خود برای منحرف کردن دایناسورهای نمادین از فیلم ها و دور شدن از آنها یا تعامل با آنها استفاده کنند. علاوه بر این، هر دایناسور رفتارهای متمایز و سازگار خود را دارد. باید منتظر ماند و دید که سازندگان چگونه به این وعده ها عمل خواهند کرد.

بازی Jurassic Park: Survival برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S در حال توسعه است. این بازی هنوز تاریخ انتشار خاصی ندارد.

بخوانید  رونمایی Corsair از اولین مانیتور گیمینگ و انعطاف‌پذیر جهان