Joker Zone در Suicide Squad: Kill the Justice League حضور دارد


منطقه ای از Suicide Squad: Kill the Justice League وجود دارد که دارای تم ها و طرح هایی با الهام از جوکر است.

اخیرا Rocksteady یک جلسه پرسش و پاسخ در Discord برگزار کرده و در مورد محتوای نهایی Suicide Squad: Kill the Justice League صحبت کرده است. بازیکنان سلاح های سطح بالاتر و مجموعه های Infamous را دریافت می کنند، در مراحل حمله با Brainiac مبارزه می کنند و این فرصت را خواهند داشت که توانایی های شخصیت های خود را ارتقا دهند.

پس از راه اندازی، بازی شخصیت ها و مناطق قابل بازی بیشتری دریافت می کند. یکی از آنها منطقه ای با موضوع جوکر است که آثار هنری آن نیز منتشر شده است. این منطقه این فیلم The Daily Chuckle نام دارد و احتمالاً یک نمایشنامه در روزنامه دیلی پلنت متروپلیس است. همچنین در کنار این ساختمان روزنامه هایی با ظاهر جوکر وجود دارد.

موارد زیر ممکن است حاوی اسپویلرهایی از سری Batman: Arkham باشد.

این منطقه ممکن است در حومه شهر واقع شده باشد. اما با توجه به اتفاقات سری Batman Arkham باید ببینیم که نقش جوکر چه خواهد بود. شاید یک شخصیت قلابی جای او را گرفته باشد.

Suicide Squad: Kill the Justice League در 13 بهمن (2 فوریه) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC منتشر خواهد شد. طبق شایعات در فصل های بعدی این اثر به Arkham و Gotham City باز خواهیم گشت.

بخوانید  بودجه هنگفت سریال تهاجم مخفی مارول فاش شد