Hogwarts Legacy محبوب ترین بازی Steam Deck در مارس 2023 است

لیست محبوب ترین آثار Steam Deck در مارس 2023 شامل انواع بازی های قدیمی و جدید است. از Grand Theft Auto 5 و The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition گرفته تا بازی های جدیدتری مانند Resident Evil 4 Remake و Persona 5 Royal. تعدادی از آثار مستقل Roguelite مانند The Binding of Isaac: Rebirth، Hades و Dead Cells نیز در این فهرست قرار دارند.

محبوب ترین بازی های Steam Deck در مارس 2023

شرکت Wello از لیست محبوب ترین بازی های Steam Deck در مارس 2023 رونمایی کرد و نام Hogwarts Legacy در وهله اول به چشم می خورد.

طبق معمول، Valve لیستی از محبوب ترین بازی های Steam Deck را در مارس 2023 منتشر کرد که بر اساس مدت زمان تجربه رتبه بندی می شوند. Hogwarts Legacy در صدر 20 بازی برتر Steam Deck در ماه مارس قرار گرفت و پس از آن Elden Ring و Stardew Valley قرار گرفتند.

از میان 100 بازی محبوب Steam، 73 مورد از آنها را می توان در Steam Deck تجربه کرد. از میان این آثار، 26 بازی برای Steam Deck بهینه شده است. در حالی که از 47 بازی دیگر به عنوان آثار «تجربی» یاد می شود.

این لیست احتمالاً در ماه آوریل با انتشار بازی‌های جدید و به‌روزرسانی عناوین قدیمی‌تر برای اجرای بهتر در Steam Deck تغییر خواهد کرد. Halo: The Master Chief Collection اخیراً یک به‌روزرسانی برای پشتیبانی از Steam Deck دریافت کرده است که به بازیکنان Steam Deck اجازه می‌دهد در مسابقات چند نفره شرکت کنند.

بخوانید  نمایش مهارت های برونو اسلتر در تریلر فیلم جزیره مرده 2