Hogwarts Legacy در صدر Apex Legends و Warzone 2 در فهرست 10 بازی محبوب تاریخ قرار دارد.

بازی RPG میراث هاگوارتز از 21 بهمن 1401 (10 فوریه 2023) روی رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S برای گیمرهایی که عاشق سری جادوگری هری پاتر هستند در دسترس است. نسخه های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان نیز در تاریخ 4 می 1402 (24 آوریل 2023) و نسخه نینتندو سوییچ در تاریخ 3 آگوست 1402 (25 جولای 2023) منتشر خواهند شد.

این آمار به دلیل مخالفت با برخی بازدیدها به عنوان تعدادی از وب سایت های صنعت بازی، برخی از انجمن های بازی و برخی از پخش کننده های اصلی در پلتفرم توییچ منتشر شد. جی او ام اس رولینگ در گذشته، آنها از پخش، پوشش و انتشار نقدهای میراث هاگوارتز خودداری کرده اند. برخی از این افراد حتی اسپویلرهای داستانی را به طور گسترده پخش کرده بودند تا به تجربه خریداران بازی در رسانه های اجتماعی آسیب برساند. حتی اگر توسعه دهندگان و هنرمندان با استعداد استودیو اولانچ بارها تایید کرده اند که رولینگ هیچ دخالت مستقیمی در روند خلق و توسعه این اثر نداشته است.

از دست نده

  • نگاه اول به میراث هاگوارتز | نبرد جادویی برای پاترهدها

در حال حاضر اطلاعات رسمی دقیقی از آمار فروش فعلی هاگوارتز Legacy اعلام نشده است، اما تحلیلگران صنعت بازی های ویدیویی بر این باورند که فروش بازی هاگوارتز Legacy در کنسول پلی استیشن 5 حتی بیشتر از Steam است. فروشگاه. تعداد کل خریداران فعلی بازی در پلی استیشن، رایانه شخصی و ایکس باکس احتمالاً فروش هفته اول هاگوارتز Legacy را به 10 میلیون نسخه باورنکردنی خواهد رساند.

نظر شما کاربران یک گیمر درباره آخرین اخبار بازی میراث هاگوارتز چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

چند روز پیش متوجه شدیم که بازی هاگوارتز Legacy از Avalanche Software رکورد بیشترین تماشای بازی تک نفره در توییچ را شکست. امروزه هاگوارتز Legacy از رکوردهای محبوب بازی های آنلاین مانند Apex Legends و Call of Duty Modern Warfare 2/Warzone 2 پیشی گرفته و رتبه هشتم را در نمودار تاریخچه بازیکنان همزمان Steam به دست آورده است.

علاوه بر این، در میان بازی‌های تک‌نفره یا داستانی به جز Elden Ring که دارای PvP همکاری و چندنفره است، تنها Cyberpunk 2077 در حال حاضر رکورد بیشتری نسبت به هاگوارتز Legacy در تعداد بازیکنان همزمان دارد. بازی Cyberpunk 2077 در زمان عرضه یک میلیون و 54000 بازیکن همزمان داشت و در فهرست همزمان ترین بازیکنان تاریخ پلتفرم استیم در رتبه پنجم قرار دارد.

در مقطعی از 24 ساعت گذشته، تعداد بازیکنان همزمان Hogwarts Legacy در فروشگاه Steam به رقم خیره کننده 807112 بازیکن همزمان رسید که باعث شد این بازی به ترتیب از Apex Legends با 511676 کاربر همزمان و Valheim با 502387 کاربر همزمان برتر باشد. بازی Call of Duty Modern Warfare II با 491670 کاربر همزمان در طول انتشار این بازی های ویدیویی. بازی آنلاین MMORPG آمازون به نام New World که در سپتامبر 2021 منتشر شد و Elden Ring، جدیدترین اثر از استودیوی نرم افزاری، با رکورد حدود 900000 بازیکن همزمان، دو مکان بالاتر از Hogwarts Legacy قرار دارند.

بازی نقش آفرینی Hogwarts Legacy تنها دو روز پس از انتشار، به هشتمین بازی تاریخ پلتفرم استیم از نظر تعداد بازیکن همزمان تبدیل شد.