Helldivers 2 میزبان یک گروه جدید است

به نظر می رسد که طرفداران باید انتظار داشته باشند که گروه دیگری در آینده نزدیک به Helldivers 2 راه پیدا کند.

پس از رفع مشکلات سرور Helldivers 2، استودیو بازی Arrowhead روی ارائه محتوای جدید تمرکز کرده است. این بازی اخیرا میزبان Warbond جدیدی به نام Cutting Edge، EX-45 Patriot Exosuit و خطرات سیاره ای مانند بارش شهابی بود. با این حال، به نظر می رسد که طرفداران باید مشتاقانه منتظر محتوای بیشتری در آینده باشند.

بازیکنان گزارش داده اند که در حین مبارزه لیزر آبی دیده اند و حتی کشته شده اند. یوهان بلستدمدیر عامل Arrowhead در توئیتی جدید گفت: “وجود پرتوهای آبی درست نیست و نمی تواند آسیبی ایجاد کند.” این احتمال وجود دارد که در آینده یک گروه دشمن جدید به بازی اضافه شود که طبق اطلاعات استخراج شده The Illuminate خواهد بود.

جناح Illuminate در اولین نسخه Helldrivers حضور داشت و دارای سلاح های قدرتمند کشتار جمعی بود. اگرچه این گروه در زمان عرضه در Helldivers 2 حضور نداشت، اما احتمالاً در آینده خواهد آمد. زمان نشان خواهد داد که آنها چه تهدیداتی برای Super-Earth ایجاد می کنند و چرا به طور مخفیانه به بازیکنان حمله می کنند.

Helldivers 2 را می توان بر روی پلی استیشن 5 و رایانه شخصی بازی کرد. داگ کروتزتحلیلگر TD Cowen تخمین می زند که این بازی تا به امروز بیش از هشت میلیون نسخه فروخته است. البته این موضوع هنوز توسط سونی و استودیوی بازی سازی Arrowhead تایید نشده است و باید منتظر زمان بیشتری برای انتشار اطلاعات موثق باشیم.

بخوانید  Mass Effect The Boardgame – Priority: Hagalaz Space Opera را اواخر امسال به میز می آورد