Helldivers 2 در حال آماده شدن برای هجوم کاربران همزمان است

ظرفیت سرور Helldivers 2 یک بار دیگر افزایش یافته است تا کاربران هم‌زمان بیشتری را در خود جای دهد و دلیل آن نیز پاسخ‌گویی بسیار زیاد بازیکنان است.

یوهان بلستدمدیرعامل استودیوی بازی سازی Arrowhead در حساب کاربری خود در این خبر اعلام کرد در شرایطی که سازندگان همچنان انتظار دارند این ظرفیت در آینده نزدیک تکمیل شود، به خصوص در آخر هفته آینده، این اقدام می تواند منجر به ارائه قابلیت تجربه Helldrivers 2 برای بازیکنان بیشتر و کوتاه شدن زمان لازم برای ورود به حساب کاربری شود. .

ظرفیت سرور پخش کننده همزمان Helldivers 2 در رایانه شخصی و پلی استیشن 5 اکنون به 700000 نفر افزایش یافته است که تقریباً 50٪ بیشتر از ظرفیت قبلی (450000 نفر) است. Johan Bilstedt همچنین در پیام های حذف شده خود اشاره کرد که استودیو با دقت در حال کار بر روی افزایش ظرفیت سرور در صورت نیاز است تا این موضوع برای آنها مشکل ساز نشود.

وی در بخشی از توضیحات خود در این باره نوشت: برای امشب یک خبر دیگر دارم و آن اینکه به حداکثر ظرفیت سرور رسیده ایم. به 700 هزار نفر افزایش یافته ایم. متأسفانه ما این انتظار را داریم تعداد بازیکنان همزمان ما به آن سطح خواهیم رسید، اما فکر می کنیم زمان انتظار قابل تحمل تر خواهد بود.»

استفاده از تپانچه لیزری در نبرد در Helldivers 2

Belstead قبلاً توضیح داده است که یک سری پیشرفت‌های نهایی در ساختار سرور Helldivers 2 برای آماده شدن برای هجوم احتمالی کاربران در آخر هفته آینده اعمال خواهد شد.

Helldivers 2 بیش از 8 سال است که در استودیو Arrowhead در حال توسعه است و تا 22 بهمن 1402 (11 فوریه 2024) حدود 1 میلیون نسخه فروخته است. در حالی که انتظار می‌رود تعداد فروش کلی بازی تا کنون بیشتر باشد، Arrowhead قبلاً تصمیم گرفته است که تیم سازنده بازی خود را برای محتوای آینده گسترش دهد.

بخوانید  Resident Evil 4 Remake Review - Stranga, Stranga, Now That's A Remake

Helldivers 2 هم اکنون برای PC و PS5 در دسترس است. این بازی این روزها به پدیده ای محبوب برای استودیوی Arrowhead تبدیل شده است و وارد لیست 20 بازی برتر Steam با بیشترین بازیکنان همزمان شده است. این بازی همچنین بزرگترین نسخه از یک بازی شخص اول از سونی در استیم است که از بازی هایی مانند God of War و Marvel's Spider-Man پیشی گرفته است.