Helldivers 2 به زودی می تواند Mechs قابل بازی اضافه کند

گسترش دموکراسی در سراسر کهکشان به نام Super Earth ممکن است کمی ساده تر شود زیرا بازیکنان بار دیگر می توانند ربات ها را در Helldivers 2 هدایت کنند.

به لطف ویدیویی که توسط کاربر Fozzye18 در r/Helldivers Reddit ارسال شده است، می‌توانیم یک ویدیوی کوتاه 22 ثانیه‌ای از کنترل یک ربات توسط بازیکن و در نزدیکی پایان ویدیو، نمایی کوچک از نحوه عملکرد سلاح‌های آن مشاهده کنیم. در همان موضوع Reddit، Fozzye18 توضیح داد که در حین هدایت مکانیک، بازیکنان می‌توانند در هر زمانی بین موشک و مسلسل جابجا شوند. اگرچه این تصاویر قانونی به نظر می رسند، اما مشخص نیست که کاربر Reddit چگونه توانسته است آنها را به اشتراک بگذارد.

آن‌ها همچنین توضیح می‌دهند که بازیکنان دیگر به سلاح‌های جدیدی دسترسی داشته‌اند، که شامل «مانند یک بازی نقش‌آفرینی انرژی آینده، یک شهاب سنگ که مانند یک سلاح هسته‌ای برخورد می‌کند، گروهی از غواصان جهنمی که می‌توانید با آنها تماس بگیرید تا از شما حمایت کنند (NPC) و موارد دیگر» دسترسی داشته‌اند. .

همچنین لازم به ذکر است که Arrowhead Game Studios قبلاً در مورد استفاده از ربات ها صحبت کرده است. در تریلر منتشر شده درست قبل از انتشار بازی، می‌توانید یک هلدیور را ببینید که وارد یک ربات می‌شود و عبارت «به زودی پس از پرتاب» در پایین صفحه نمایش داده شده است.

اما در حال حاضر، مشخص نیست که ربات‌ها چه زمانی به طور رسمی به مبارزه خواهند پیوست. برای اطلاعات بیشتر در مورد Helldivers 2، داستان ما را در مورد اینکه چگونه باید بیشتر شبیه Starship Troopers باشد و داستان ما را بررسی کنید که نشان می دهد حتی برخی از طرفداران PlayStation چگونه می خواهند این بازی را در Xbox دارند.

بخوانید  نمایش قدرت شخصیت هیوگو در ویدیو جدید بازی A Plague Tale: Requiem