Hellblade 2 حالت عکس خواهد داشت

نینجا تئوری تایید کرده است که بازی اکشن ماجراجویی Senua's Saga: Hellblade 2 در زمان عرضه دارای حالت تیراندازی خواهد بود.

Senua's Saga: Hellblade 2 از نظر بصری در دموهای قبلی کاملاً خیره کننده به نظر می رسد و بسیاری از کاربران معمولاً حالت عکس را در چنین آثار زیبایی درخواست می کنند تا بتوانند عکس های سفارشی بی شماری بگیرند. حال در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که Hellblade 2 این امکان را برای طرفداران به ارمغان می آورد.

تئوری نینجا اخیراً از طریق شبکه اجتماعی X تأیید کرد که بازی Senua's Saga: Hellblade 2 در ماه می دارای حالت عکس خواهد بود. اگرچه سازنده جزئیاتی در مورد ابزارها و گزینه‌های حالت عکاسی به اشتراک نمی‌گذارد، اما تصاویر جدیدی از گیم‌پلی که با استفاده از این حالت گرفته شده بود را منتشر کرد.

Senua's Saga: Hellblade 2 1 ژوئن 1403 (21 مه 2024) برای سری Xbox نسخه Xbox Series S و PC از روز اول انتشار بر روی Game Pass در دسترس خواهد بود. این بازی مورد انتظار تنها به صورت دیجیتالی در دسترس خواهد بود و با قیمت 49.99 دلار به فروش می رسد. داستان Hellblade 2 تقریباً 7.5 ساعت است. در حالی که بازیکنان برای تجربه کامل محتوا به 9 ساعت زمان نیاز دارند.

بخوانید  اولین تریلر فیلم Beetlejuice 2 بازگشت مایکل کیتون را نشان می‌دهد