HBO Max جدید پس از یک روز شکایت بزرگ را برطرف کرد

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.برادران وارنر دیسکاوری پس از اینکه سرویس استریم تازه راه‌اندازی شده آن Max کارگردانان و نویسندگان را تحت عنوان «سازندگان» جمع کرد، مورد انتقاد قرار گرفت. در حال حاضر، با توجه به تنوعاین شرکت لیست ها را به فرمت اصلی خود در HBO Max بازیابی می کند.

سخنگوی مکس با اشاره به یک نظارت فنی به عنوان دلیل این موضوع، با نگرانی‌های مطرح شده توسط استعدادهای پشت محتوا در این پلتفرم موافقت کرد و گفت: “ما اعتباراتی را که به دلیل یک نظارت در این پلتفرم تغییر کرده بود، اصلاح خواهیم کرد. انتقال فنی از HBO Max به Max، و ما بابت خطا عذرخواهی می کنیم.”

HBO Max (MAX) جدید، اعتبار نویسنده/کارگردان را در رابط کاربری خود به نفع یک «خالقان» مبهم حذف کرده است. این همان چیزی است که گاو خشمگین در حال حاضر به نظر می رسد. خیلی تمام شد pic.twitter.com/gPveQ469GB

– جان فرانکشتاینر (@JFrankensteiner) 24 مه 2023

این جنجال زمانی جلب توجه کرد که توییتی که به طور گسترده توسط جان فرانکنشتاینر به اشتراک گذاشته شد، حذف تیتراژ نویسنده/کارگردان در HBO Max را برجسته کرد و اصطلاح مبهم «خالقان» را جایگزین آنها کرد. فرانکشتاینر یک اسکرین شات از صفحه فهرست فیلم گاو خشمگین را به عنوان نمونه ارسال کرد. فیلمساز استیون دی نایت نیز از جنبش انتقاد کردآن را یک “کلاس استاد مطلق در نحوه خراب کردن یک سرویس استریم” می نامند.

بخوانید  موشکافی تریلر انیمیشن مرد عنکبوتی ۲۰۲۳ | تمام اسپایدرمن های حاضر

انجمن کارگردانان آمریکا و WGA West به طور مشترک بیانیه‌ای در انتقاد از برادران وارنر منتشر کردند. کشف. مردیث استیم، رئیس WGA West آن را نقض اعتبار و بی احترامی به هنرمندان پشت فیلم ها و برنامه های تلویزیونی خواند. لزلی لینکا گلاتر، رئیس DGA، این اقدام را “توهین شدید” به اعضای آن و ماموریت اتحادیه برای محافظت از شناخت مدیران خواند.

صفحه جزئیات مکس برای گاو خشمگین اکنون شخصیت های کارگردان، نویسنده و تهیه کننده را نشان می دهد. با این حال، لازم به ذکر است که مجموعه تلویزیونی مکس و همچنین HBO مکس قبلی، چنین تیتراژهایی را ذکر نکرده اند.

Max به طور رسمی در ایالات متحده با کاتالوگ گسترده ای از بیش از 35000 ساعت برنامه نویسی، از جمله محتوای مربوط به بخش Discovery در تجارت راه اندازی شده است. انتشار با مشکلات فنی جزئی مواجه شد و راه اندازی به دنبال سخنرانی بحث برانگیز کلیدی دیوید زاسلاو، رئیس WBD بود که در آن او با شعارهایی مبنی بر «به نویسندگان خود پرداخت کنید» از سوی مخاطبان دانشگاه بوستون مواجه شد. Max جایگزین سرویس HBO Max موجود می شود.

تصمیم به گروه بندی نویسندگان، کارگردانان و دیگر سازندگان در زیر دسته «خالقان»، به ویژه با توجه به اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا که در حال انجام است، انتقاداتی را برانگیخته است. اتحادیه در حال حاضر در حال مذاکره با استودیوهای بزرگ از طریق اتحاد تهیه کنندگان فیلم و تلویزیون است.