HBO در سال 2021 3 میلیارد دلار ضرر کرددیوید زاسلاو، مدیرعامل و رئیس شرکت برادران وارنر. دیسکاوری که به تازگی ادغام شده است، می گوید که HBO سال گذشته 3 میلیارد دلار از دست داد، زیرا پول زیادی را که برای محتوا خرج شده بود، جبران نکرد. گزارش های ضرب الاجل. این اظهار نظر پس از آن منتشر شد که اقدامات کاهش هزینه باعث شد حجم عظیمی از محتوای اصلی از HBO Max برداشته شود که بیشترین ضرر آن از بخش انیمیشن بوده است.

در یک سخنرانی اصلی در کنفرانس RBC Media، Zaslav تعدادی از چالش‌ها را با ادغام برادران وارنر مورد بحث قرار داد. کشف، از جمله نیاز به بازنگری در مدل‌های پخش جریانی. زاسلاو توضیح داد: «در حال حاضر می‌توانیم 30 میلیون نفر مبتلا به سرخوشی داشته باشیم، اما آنها می‌توانند برای دو ماه بیایند، سرخوشی را تماشا کنند و سپس بروند. آیا می‌خواهیم انگیزه‌هایی برای حضور مردم در آنجا ایجاد کنیم؟

در حال پخش: The House Of The Dragon Cast توضیح می دهد که تارگرین ها چه تفاوتی با بازی تاج و تخت دارند

او در مورد امور مالی HBO گفت: «نمی‌دانم قبلاً چنین چیزی دیده‌ام یا نه» و توضیح داد که HBO در سال 2019 2.5 میلیارد دلار برای سود 2.5 میلیارد دلار هزینه کرد، در حالی که در سال 2021 7 میلیارد دلار هزینه کرد که پس از آن ضرر کرد. 3 میلیارد دلار زاسلاو در حین بحث در مورد از دست دادن، به «همه آن فیلم‌هایی که مستقیماً پخش می‌شوند درست در بالای HBO Max» اشاره کرد.

این شرکت در حال حاضر اقدامات کاهش هزینه را آغاز کرده است، از جمله حذف حجم عظیمی از محتوا از HBO Max. مدیریت درباره امکان فروش برخی از این محتوا به سایر سرویس‌های استریم و همچنین فروش حقوق غیر انحصاری محتوای اصلی که Zaslav می‌گوید “مشاهده نمی‌شود، یا فکر می‌کنیم هیچ کس به خاطر آن مشترک نمی‌شود” بحث کرده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.