Guardians of the Galaxy Vol. 3 کارگردان جیمز گان تعداد صحنه‌های پس از ساخت فیلم را فاش می‌کند

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.به گفته طرفداران، نه فقط یک ماجراجویی کیهانی بزرگ با اکشن و طنز فراوان، واکنش‌های اولیه نشان می‌دهد که فیلم جدید نگهبانان نیز یک ارسال رضایت‌بخش برای Star-Lord و خدمه‌اش به ارمغان می‌آورد. این فیلم قصد دارد به چندین موضوع بپردازد و حتی راکت را در قلب خدمه قرار می‌دهد که در حال رویارویی با High Evolutionary هستند.

اگر به دلیل بزرگتری برای تماشای آن نیاز دارید، می‌توانید بلیت بگیرید تا شاهد اولین بمب اف‌افکنی باشید که در یک فیلم MCU پرتاب شد.

گان شماره را فاش کرد اینستاگرام پستی برای “روز تعطیل” خود در پاریس، پس از اینکه یکی از طرفداران از او در مورد آن صحنه های جایزه پرسید. گان نوشت: “هیچ صحنه پس از اعتبار وجود ندارد. دو تا هستند.”

مانند اکثر فیلم های مارول، Guardians of the Galaxy Vol. 3 صحنه های پس از اعتبار را دارد تا طرفداران منتظر بمانند تا کارکنان تئاتر سعی کنند اطراف شما را تمیز کنند. بنابراین، طرفداران برای فیلمی که به عنوان آخرین سواری نگهبانان توصیف می شود، انتظار چند صحنه پس از اعتبار را دارند؟ به گفته کارگردان جیمز گان، دو صحنه از این دست در تیتراژ پایانی وجود خواهد داشت.

قبل از Guardians of the Galaxy Vol. 3 در سینماها در 5 مه، ماشین بازاریابی مارول به سرعت بالا آمد. واکنش‌های رسانه‌های اجتماعی برای نمایش‌های اولیه فیلم به صورت آنلاین پخش می‌شود، و در حالی که این رویدادها معمولاً نظرات افرادی را که روی این فیلم‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌اند نشان می‌دهند، بررسی‌های اولیه تاکنون بسیار مثبت بوده است.

بخوانید  احتمال تایید قرارداد مایکروسافت و اکتیویژن توسط کمیسیون اتحادیه اروپا را افزایش دهید