Final Fantasy 7 Rebirth – چگونه کوجاتا را احضار کنیم

اکثر احضارها در فاینال فانتزی 7 تولد دوباره نوع ابتدایی خاصی دارند. با این حال، یکی وجود دارد که از سه استفاده می کند: آتش، یخ و رعد و برق. در اینجا راهنمای ما در مورد نحوه دریافت احضار Kujata در Final Fantasy 7 Rebirth است.

چگونه در بازی Final Fantasy 7 احضار Kujata را دریافت کنیم

پس از رسیدن به فصل 9: سیاره به هم می زند، مواد احضار کوجاتا می تواند متعلق به شما باشد. با رسیدن به دهکده گونگاگا، چادلی را ملاقات می‌کنید که دیدار کوجاتا را به عنوان گزینه‌ای در میان انتخاب‌های مبارزه با واقعیت مجازی خود دارد. قبل از اینکه مستقیماً وارد نبرد شوید، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا کریستال‌های احضار کوجاتا را برای تضعیف این جانور تجزیه و تحلیل کنید، و همچنین بعد از به دست آوردن مواد، توانایی‌های آن را باز کنید.

کوجاتا شکاف های کریستالی را احضار می کند

سه کریستال احضار کوجاتا در سراسر منطقه گونگاگا یافت می شوند. با این حال، شما باید در تلاش اصلی بیشتر پیشرفت کنید، زیرا این کار باعث باز شدن گرین Chocobo می شود. این Chocobo ها می توانند با استفاده از قارچ به هوا بپرند و همچنین می توانند در امتداد شاخه های درخت اسکیت کنند. می توانید در ما بیشتر بیاموزید راهنمای باز کردن قفل Chocobo.

در هر صورت، در اینجا مکان کریستال های احضار کننده است:

 • کریستال شماره 1 – کریستال اول در فاصله کمی از کم عمقی که مناطق کورل و گونگاگا را از هم جدا می کند قرار دارد. رودخانه پیچ در پیچ به سمت شمال را دنبال کنید و از طناب بالا بروید تا به بالای یک فلات برسید.
 • کریستال شماره 2 – دومین کریستال احضار کننده کوجاتا در بخش مرکزی منطقه گونگاگا یافت می شود. باید یک قارچ غول پیکر در نزدیکی ایستگاه Chocobo وجود داشته باشد. سوار Chocobo سبز شوید تا به ارتفاع بپرید و به شما این امکان را می دهد که به منطقه مقابل در کنار صخره برسید.
 • کریستال شماره 3 – سومین و آخرین کریستال کوجاتا را می توان در قسمت جنوب غربی منطقه یافت. در آنجا خرابه های گونگاگا را خواهید دید. راهروهای پیچ در پیچ را دنبال کنید تا به جنوب غربی برسید، جایی که متوجه چند پله بالاتر خواهید شد. در نهایت به قسمتی در کنار صخره مشرف به خرابه ها خواهید رسید. حرم درست آن طرف است.
بخوانید  اسکوئر انیکس می گوید فروش Final Fantasy 16 در PS5 "بسیار قوی" است

آلبوم عکس

سمت چپ: اولین و دومین کریستال کوجاتا؛ سمت راست: سومین کریستال کوجاتا.

توالی دکمه های ماتریس حافظه کریستال

در اینجا دنباله دکمه ها برای سه کریستال آمده است:

 • کریستال شماره 1 – Circle-Circle-Wit-Square-Square-Wit-XX.
 • کریستال شماره 2: دایره-انتظار-X-Circle-Circle-wait-Square-Circle.
 • کریستال شماره 3: مثلث-مربع-X-انتظار-مثلث-مربع-X.

آلبوم عکس

از چپ به راست: توالی دکمه برای کریستال های اول، دوم و سوم.

مبارزه با رئیس کوجاتا

با تضعیف این موجودیت، باید یک قدم به احضار Kujata در Final Fantasy 7 Rebirth نزدیک‌تر شوید. به سادگی به روستای گونگاگا برگردید و با چادلی صحبت کنید تا برخورد را آغاز کنید.

کوجاتا از این نظر منحصر به فرد است که از توانایی های سه عنصری آتش، یخ و رعد و برق استفاده می کند. همانطور که نبرد پیشرفت می کند، با استفاده از انواع مختلف حملات مرتبط، بین این سه عنصر جایگزین می شود. بنابراین هدف مقابله با استفاده از مهارت‌ها و طلسم‌هایی است که عنصر در برابر آن ضعیف است (یعنی اگر به موجودیت نوع آتش تغییر کرد از Blizzard استفاده کنید). این به شما کمک می کند تا فشار وارد کنید و احتمالاً آن را کاهش دهید.

با این حال، هشدار داده شود که کوجاتا زمانی که بتواند با هر سه عنصر هماهنگ شود، توانایی نهایی خود – سه فاجعه – را آزاد خواهد کرد. به این ترتیب، قبل از اینکه حزب شما آسیب زیادی ببیند، مسابقه ای با زمان می شود. اگر زنده ماندید، با حملات خود به مجازات او ادامه دهید تا شکست بخورد.

قابلیت Tri-Disaster کوجاتا می تواند مهمانی شما را از بین ببرد.
قابلیت Tri-Disaster کوجاتا می تواند مهمانی شما را از بین ببرد.

توانایی های کوجاتا هنگام احضار

پس از به دست آوردن مواد احضار کوجاتا، باید بتوانید آن را تجهیز کرده و در جنگ از آن استفاده کنید. در اینجا چیزی است که باید در مورد ویژگی های او بدانید:

 • هزینه احضار: 1 ATB پس از شارژ کامل دستگاه احضار سنج.
 • توانایی شماره 1: گاو خشمگین – دشمن را با رها کردن بی پروا شارژ کنید. هزینه 1 ATB
 • توانایی شماره 2: شاخ شعله ور – آتش یک انفجار متمرکز از انرژی آتشین. هزینه 2 ATB
 • توانایی شماره 3: شاخ یخی – آتش یک انفجار متمرکز از انرژی یخی. هزینه 2 ATB
 • توانایی شماره 4: Crackling Horn – صاعقه ای را به سمت دشمن شلیک می کند. هزینه 2 ATB
 • Ultimate: Tri-Disaster – باعث آسیب های عظیم آتش سوزی، یخ و صاعقه می شود.
بخوانید  انتشار به‌روزرسانی بزرگ بازی Gran Turismo 7 طی روزهای آینده
کوجاتا با شاخ ترق الینا را به صدا در می آورد.
کوجاتا با شاخ ترق الینا را به صدا در می آورد.

همانطور که می بینید، احضار Kujata در Final Fantasy 7 Rebirth کاملاً همه کاره است، زیرا به شما امکان می دهد از سه آیتم مختلف استفاده کنید. به نقاط ضعف دشمنان خود توجه کنید و توانایی هایی را انتخاب کنید که به شما کمک می کند سریعتر آنها را از بین ببرید. در هر صورت، می توانید در مورد این موجودیت های قدرتمند در ما بیشتر بیاموزید همه راهنماهای دنده را احضار می کنند.

در Final Fantasy 7 Rebirth یک ماجراجویی بزرگ در انتظار شماست. ما در FF7 Rebirth تمام نکات و استراتژی ها را برای شما داریم هاب راهنما.