Final Fantasy 7 Rebirth – مرکز راهنما

فاینال فانتزی 7 تولد دوباره یک بار دیگر شما را در نقش Cloud Strife قرار می‌دهد که توسط هم تیمی‌هایی که آماده ضربه زدن به شرکت‌های بزرگ و بدخواهان مو بلند هستند، پشتیبانی می‌شوند. این سفر که از حومه شهر میدگار تا آن سوی جهان شناخته شده آغاز می شود، می تواند بیش از صد ساعت به طول انجامد. فعالیت‌ها و ویژگی‌های زیادی وجود دارد که اگر می‌خواهید تجربه کاملی داشته باشید، باید در نظر بگیرید. این ما را به مرکز راهنماهای Final Fantasy 7 Rebirth می‌رساند که مکانیک‌ها و مفاهیم بسیاری را پوشش می‌دهد تا به شما در این راه کمک کند.

مرکز راهنمای Final Fantasy 7 Rebirth

راهنمای شروع

این راهنماهای Final Fantasy 7 Rebirth برخی از مفاهیم اساسی را پوشش می‌دهد، اگر تازه شروع به کار کرده‌اید عالی است. همچنین صحبت از اطلاعات قابل توجهی در مورد شخصیت های بازی شده است.

روابط عاشقانه و شخصیتی

Cloud چندین هم تیمی دارد که با آنها سفر می کند. از طریق اقدامات، تصمیمات و پاسخ های خاص، برخی ممکن است به دوستان قابل اعتماد تبدیل شوند. چند گزینه بالقوه عاشقانه نیز وجود دارد.

تجارت جهانی و اکتشاف عمومی اینتل

فعالیت‌های اینتل جهانی آنهایی هستند که چادلی به شما سپرده است. آنها را به عنوان نقاط مورد علاقه یا انعام در نظر بگیرید، وظایفی که به شما امکان می دهد در کل مناطق سفر کنید. ما همچنین مفاهیم دیگری را مورد بحث قرار می دهیم که لزوماً بخشی از مجموعه داده های اینتل جهانی نیستند، اما همچنان به اکتشاف مربوط می شوند.

وظیفه

شما می توانید از این خدایان قدرتمند استفاده کنید تا با توانایی های منحصر به فرد و ویرانگرشان، جریان نبرد را تغییر دهید. اگرچه برخی از آنها به طور پیش فرض در دسترس هستند، برخی دیگر را می توان از راه های مختلفی مانند شناسایی فایل های ذخیره شده به دست آورد.

بخوانید  هدف تریلر System Shock Remake نشان دادن مبارزات و انواع دشمنان است

مینی بازی ها، کلکسیونی ها و جوایز

بازی های کوچک زیادی در Final Fantasy 7 Rebirth وجود دارد. اگرچه ما همه آنها را پوشش نمی دهیم، ما راهنماهایی را برای تعدادی از فعالیت های کلیدی ارائه می دهیم.

خون ملکه

وقتی صحبت از مینی گیم ها شد، Queen's Blood تقریباً جانشین واقعی Triple Triad از Final Fantasy 8 است. متاسفم، Tetra Master. این بازی کارتی مبتنی بر شبکه به شما امکان می‌دهد یک عرشه قابل دوام بسازید تا بتوانید موقعیت‌ها را باز کنید/به‌دست آورید، امتیاز بیشتری کسب کنید و حتی یک معمای تاریک را حل کنید.

  • نحوه برنده شدن در مسابقات کوئینز بلاد
  • همه مخالفان خونی ملکه / رتبه بندی
  • همه کارت های خون ملکه
  • بهترین کارت های خون ملکه برای عرشه شما
  • افسانه ای: جادوگر زمرد
  • Legendary: Shadow Blood Queen

ما همچنان به افزودن مقالات بیشتر به مرکز راهنماهای Final Fantasy 7 Rebirth ادامه خواهیم داد، پس با ما همراه باشید.