Final Fantasy 7 Rebirth – راهنمای حماسه مسافرخانه ساحلی

شما می توانید چندین ماموریت جانبی را انجام دهید فاینال فانتزی 7 تولد دوباره. یکی از آنها، به ویژه، ممکن است برای شما دو فصل طول بکشد تا به طور کامل آن را حل کنید. در پایان یک دشمن بد هم وجود دارد. در اینجا راهنمای ما در مورد نحوه کامل کردن The Seaside Inn Saga در Final Fantasy 7 Rebirth است. ما همچنین در مورد پادشاه تونبری و تاج بکر او صحبت می کنیم، زیرا آن مرد خسته کننده است. همچنین، به یاد داشته باشید که این مقاله شامل اسپویل های جزئی.

فاینال فانتزی 7 راهنمای تولد دوباره – حماسه مسافرخانه ساحلی

تلاش Saga of the Seaside Inn از جانی می‌آید، و شما می‌توانید در همان فصل ۷: کسانی که پشت سر گذاشته‌اند، با آن مقابله کنید. بیایید بگوییم که او بیش از دو برابر را به دلیل شیطنت های یوفی دید. اکنون این شما هستید که نسخه‌های نینجوتسو او را پیدا کنید. در اینجا وظایفی وجود دارد که می توانید انتظار داشته باشید:

 • مواد بازسازی را جمع آوری کنید
 • شیر دیگ را بسازید
 • برای مبارزه با پادشاه تونبری به صحرا بروید
 • یا تاج آسیب دیده یا تاج بکر را دریافت کنید.
جانی ها شما را وادار می کنند سرتان را بخراشید.
جانی ها شما را وادار می کنند سرتان را بخراشید.

مواد بازسازی و زیپ لاین را کجا پیدا کنیم

برای شروع بازی Final Fantasy 7 Rebirth Saga در Seaside Inn، باید به مکان مشخص شده بروید. این یک استراحتگاه در فضای باز در غرب کوستا دل سول است. در آنجا تعدادی جانی پیدا خواهید کرد و از شما می خواهند که مواد بازسازی را جمع آوری کنید. اینها در جعبه های نزدیک خطوط زیپ یافت می شوند. در زیر هشت زیپ لاین را فهرست کرده ایم که حاوی این مواد هستند:

بخوانید  امکان انتشار بازی Valorant برای کنسول ها را افزایش دهید
نقشه ای که موقعیت هشت زیپ لاین را نشان می دهد.
نقشه ای که موقعیت هشت زیپ لاین را نشان می دهد.

نحوه ساخت شیر ​​دیگ

در مرحله بعد، شما باید با دو جانی روبرو شوید که به شیر دیگ نیاز دارند. اما صبر کنید، برنامه کجاست؟ خوب، موضوع اینجاست: طرح شیر دیگ از محل حفاری آمده است. این بدان معنی است که شما باید چند Lifespring را در منطقه Corel فعال کنید تا مکان آن را نشان دهید. هنگامی که به آنجا رسیدید، از Chocobo خود برای بو کردن و اسکن منطقه استفاده کنید.

پس از به دست آوردن طرح اولیه شیر دیگ، نوبت به ساخت آن از طریق مبدل آیتم می رسد. شما به منابع زیر نیاز دارید:

 • سنگ آهن – در مناطق صخره ای در همه مناطق یافت می شود.
 • سنگ روی – در مناطق صخره ای در همه مناطق به جز علفزارها و جونون یافت می شود.
 • آمتیست – در مناطق صخره ای در همه مناطق به جز علفزارها و جونو یافت می شود.
هنگامی که منابع را در اختیار دارید، شیر بویلر را بسازید.هنگامی که منابع را در اختیار دارید، شیر بویلر را بسازید.
هنگامی که منابع را در اختیار دارید، شیر بویلر را بسازید.

چگونه به کویر برویم

اگر می‌خواهید The Seaside Inn Saga را در Final Fantasy 7 Rebirth کامل کنید، گام بعدی این است که در نزدیکی Borderland با جانی روبرو شوید. این رودخانه است که سواحل کورل شمالی را از صحرای کورل جنوبی جدا می کند. فقط یک مشکل وجود دارد: شما هنوز نمی توانید به صحرا بروید، حداقل در فصل 7.

در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید:

 • مسیر کوهستانی که به معدن کورل منتهی می شود را پیاده روی کنید.
 • در شمال کورل ملاقات کنید.
 • با تله کابین به سمت نعلبکی طلایی. در حالی که منتظر هستید از مینی بازی های فراوان لذت ببرید.
 • اهداف اصلی داستان را در Dustbowl and the desert دنبال کنید.
 • و وقتی کارتان تمام شد، باید در ابتدای فصل 9 باشید: سیاره به هم می زند. ما شما را می شنویم: این عصبانیت شماست که در طول کل این روند به هیجان می آید.
بخوانید  مشخص شدن کارگردان بازی The Witcher جدید
نقشه ای که محل برخورد کینگ تونبری را نشان می دهد.نقشه ای که محل برخورد کینگ تونبری را نشان می دهد.
نقشه ای که محل برخورد کینگ تونبری را نشان می دهد.

چگونه تاج بی عیب و نقص پادشاه تونبری را بدست آوریم

خوب، حالا که به صحرا رسیده اید، می توانید با باگی سفر کنید. اما دقیقاً چگونه پادشاه Tonberry را پیدا می کنید؟ خوب، این یک است دیو خطرناک، به این معنی که قبل از اینکه بتوانید با آنها مبارزه کنید، باید هر شش منبع حیات را در منطقه کورل پیدا کنید. هنگامی که مکان آن مشخص شد، به آنجا بروید و برخورد را آغاز کنید.

توجه داشته باشید که Tonberry King در Final Fantasy 7 Rebirth یک حریف مرگبار است و توانایی های او در طول سال ها تبدیل به یک میم شده است. در اصل، این یک حمله با چاقو یک گلوله است که می تواند به راحتی روز شما را خراب کند. او همچنین توانایی هایی دارد که می تواند کاراکترها را ببندد/ بیهوش کند، یا اوباش معمولی تونبری را احضار کند… که حملات یک ضربه چاقو نیز دارند.

در هر صورت، در اینجا چیزی است که باید در مورد تاج پادشاهی Tonberry King Blank Crown در Final Fantasy 7 Rebirth بدانید:

 • اگر موفق به شکست دادن پادشاه تونبری به طور معمول – بدون سرقت تاج او – شوید، فقط یک آیتم به نام تاج مارد دریافت خواهید کرد.
 • اگر می خواهید تاج بی عیب و نقص را بدست آورید:
  • شما باید پادشاه Tonberry را برای انجام یک حمله با چاقو طعمه دهید. سپس، در آخرین ثانیه، یک جاخالی عالی برای جلوگیری از آن انجام دهید. این باعث می شود تا پادشاه تونبری تاج خود را از دست بدهد.
  • در حالی که تاج روی زمین است، به سرعت از مواد Fly برای گرفتن آن استفاده کنید. مطمئن شوید که این کار را قبل از رسیدن رئیس به تاج انجام می دهید، در غیر این صورت او فقط آن را جمع می کند.
  • در مرحله بعد رئیس را شکست دهید.
بخوانید  تخته بازی Arcade1Up Infinity تخفیف نادری دریافت می کند
از حمله یک ضربه ای پادشاه تونبری جاخالی دهید، سپس برای ربودن تاج مکث کنید.از حمله یک ضربه ای پادشاه تونبری جاخالی دهید، سپس برای ربودن تاج مکث کنید.
از حمله یک ضربه ای پادشاه تونبری جاخالی دهید، سپس برای ربودن تاج مکث کنید.

پاداش مسافرخانه ساگا

وقتی کارتان تمام شد، به جانی در Borderland برگردید و تاجی را که به دست آورده اید تحویل دهید. سپس به کوستا دل سول برگردید و با جانی اصلی صحبت کنید. این کار تلاش Saga of the Seaside Inn در Final Fantasy 7 Rebirth را تکمیل می‌کند.

برای تلاش‌هایتان، gil، کاراکتر XP و party XP را دریافت خواهید کرد (توجه داشته باشید که اگر تاج Immaculate را بدهید، مقدار آن بیشتر است). به همین ترتیب، با Yuffie یک جایزه رابطه / قرابت دریافت می کنید.

و اکنون مکانی دارید که می توانید کلکسیون هایی را که در طول بازی خود به دست آورده اید قرار دهید.و اکنون مکانی دارید که می توانید کلکسیون هایی را که در طول بازی خود به دست آورده اید قرار دهید.
و اکنون مکانی دارید که می توانید کلکسیون هایی را که در طول بازی خود به دست آورده اید قرار دهید.

با این حال، بزرگترین تغییر در اینجا این است که Seaside Inn به یک مکان مجلل تر تبدیل خواهد شد، که با نمایشگرهایی برای کلکسیون های مختلف کامل می شود. این تقریباً جایی است که همه مجموعه‌های شما می‌روند، از Moogles برنده جایزه از طریق Mogstools گرفته تا چهره‌های PLAY ARTS از Gold Saucer.

در Final Fantasy 7 Rebirth یک ماجراجویی بزرگ در انتظار شماست. ما در FF7 Rebirth تمام نکات و استراتژی ها را برای شما داریم هاب راهنما.