Epic به بازیکنان Fortnite که این دو شکلک را خریداری کرده‌اند بازپرداخت می‌کند

Epic به بازیکنانی که شکلک‌های The Side Shuffle و Jubi Slide را در Fortnite خریداری کرده‌اند بازپرداخت می‌کند. در به‌روزرسانی فروشگاه آینده، بازیکنان می‌توانند هر دو شکلک را در یک بسته به قیمت 600 V-Bucks خریداری کنند.

Side Shuffle و Jubi Slide تقریباً یکسان هستند. تنها تفاوت قابل توجه آنها در موسیقی پخش شده در حین اجرای آنهاست. Emotes با فاصله حدود دو سال در Fortnite شروع به کار کرد، اما با توجه به شباهت آنها، برخی از بازیکنان Fortnite شکایت داشتند که Epic در حال “بازسازی” یک شکلک به شکلی است که قبلاً هرگز انجام نداده بود. به نظر می‌رسید این بحث توسعه‌دهنده را تحت تأثیر قرار داده است، که اکنون احساسات را با قیمتی بسته‌بندی می‌کند که تقریباً باعث می‌شود یکی را بخرند و یکی را رایگان دریافت کنند. هر دو شکلک به شدت از jubi2fye الهام گرفته شده اند، کاربر TikTok که به دلیل محبوبیت این رقص در فضای مجازی منتشر شد.

بعید به نظر می رسد که جدیدتر از این دو شکلک، جوبی اسلاید، با توجه به نحوه حذف آن از فروشگاه، تنها چند ساعت پس از ظاهر شدن، دوباره به عنوان یک کالای مستقل فروخته شود. این بسته احتمالاً به روش استاندارد جدیدی برای افزودن این احساسات به قفسه شما تبدیل خواهد شد، اگرچه Epic این موضوع را روشن نکرده است.

برای محتوای بیشتر Fortnite، راهنمای ما را بررسی کنید که در آن جزئیات مکان یافتن تمام جعبه‌های Olympus و Underworld و راهنمای ما را در مورد جزئیات هر چیزی که در گذرنامه نبرد فصل 5 فصل 5 وجود دارد، بررسی کنید.

بخوانید  شایعه: Need for Speed: Most Wanted بازسازی شده در سال 2024 منتشر خواهد شد