Doom Slayer به بازی Fortnite در فصل 4 اضافه شد

فصل جدید بازی محبوب بتل رویال Fortnite سرانجام پس از یک رویداد بزرگ درون بازی در پایان فصل سوم آغاز شد. فصل اول فصل چهارم فورتنایت جزیره جدیدی را معرفی می‌کند که ده‌ها منطقه جدید را شامل می‌شود، از جمله سیتادل، قلعه‌ای برج‌مانند که بین کوه‌های پوشیده از برف و صخره‌ای Brutal Bastion و زمین‌های کشاورزی وسیع Frenzy Fields قرار گرفته است. در این فصل، بازیکنانی که Battle Pass جدید را خریداری می‌کنند، می‌توانند به پوسته شخصیت Doom Slayer دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این، پوسته Geralt از سری Witcher به عنوان یک آیتم ویژه در پایان فصل اول به بازی اضافه خواهد شد.

فصل اول فصل چهارم بازی Fortnite آغاز شده و ویژگی های افزایش یافته، جزیره ای جدید و شخصیت Doom Slayer به بازی اضافه شده است.

فورتنایت اکنون از جدیدترین فناوری‌های Unreal Engine 5 مانند Nanite، Lumen، Virtual Map Shading و Temporary Super Resolution استفاده می‌کند. علاوه بر این ها، چندین سلاح جدید از جمله Ex-Caliber Rifle به فورتنایت اضافه شده است. به گزارش اپیک گیمز، این تفنگ نیمه اتوماتیک قدرتمند یک تیغه بالستیک به سمت دشمنان شلیک می کند که لحظاتی بعد منفجر می شود.

Augmented Abilities بزرگترین تغییر گیم پلی بازی Fortnite برای فصل 4 است. با اضافه شدن این ویژگی، بازیکنان می توانند دو ویژگی واقعیت افزوده تصادفی را در فواصل زمانی مشخص در طول مسابقه انتخاب کنند. این تقویت‌کننده‌ها به بازیکنان مزایای خاصی می‌دهند، مانند بارگیری سریع‌تر سلاح یا امکان استفاده مجدد از توانایی برای ادامه بازی.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

بخوانید  کیانو ریوز برای رانندگی در ویژگی جدید جان ویک 4 خیلی خوب است

فصل چهارم Fortnite