DLC Final Fantasy 16 Echoes Of The Fallen امروز منتشر می شود و دومین DLC سال آینده منتشر می شوداسکوئر در مراسم The Game Awards نه یک، بلکه دو DLC جدید Final Fantasy 16 را معرفی کرد که یکی از آنها امشب منتشر خواهد شد. Echoes of the Fallen امروز منتشر شد، در حالی که The Rising Tide برای انتشار در بهار 2024 برنامه ریزی شده است. بازیکنان می توانند هر دو را با تخفیف باندل Expansion Pass دریافت کنند.

اسکوئر انیکس پس از بازی در مورد الحاقات احتمالی برای بازی Final Fantasy 16 که در ماه ژوئن منتشر شد، با اعلام اینکه اولین DLC FF16 امروز پخش می‌شود، طرفداران را شگفت‌زده کرد. Echoes of the Fallen خط داستانی جدیدی را معرفی می کند که قبل از نبرد نهایی FF16 اتفاق می افتد. با کشف کریستال های عجیب و غریب در بازار سیاه، کلایو و تیمش باید در مورد یک سلاح باستانی که بیدار شده است تحقیق کنند.

در حال پخش: فاینال فانتزی شانزدهم | تریلر DLC

Echoes of the Fallen همچنین به بازیکنان امکان دسترسی به یک سلاح نمادین از سری فاینال فانتزی، شمشیر Cloud Strife را می دهد، همانطور که در وبلاگ پلی استیشن. الحاقات DLC جدید همچنین شامل سلاح ها و آیتم های جدید و همچنین افزایش سطح سطح بازی برای نبردهای جدید و چالش برانگیز خواهد بود.

دومین DLC جدیدی که امروز معرفی شد، The Rising Tide است که کلایو و دوستانش را به یک منطقه کاملاً جدید می برد. تریلر در مورد داستانی که The Rising Tide دنبال می‌شود کمی دقیق‌تر است و در عوض مناظر، موجودات و هیولاهای جدید را نشان می‌دهد. بلاگ پلی استیشن اشاره می کند که Rising Tide شاهد حضور کلایو در مقابل Eikon Leviathan افسانه ای خواهد بود.

Final Fantasy XVI نامزد چهار جایزه در The Game Awards شد که در آن DLC جدید نیز فاش شد. در بخش بهترین موسیقی و موسیقی برای آهنگساز ماسایوشی سوکن برنده شد. می‌توانید سایر برندگان جوایز امشب را اینجا ببینید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.