Disney Dreamlight Valley: Where to Find Worms

اگرچه مائویی به شما اطلاع می‌دهد که کرم‌ها در نزدیکی آب یافت می‌شوند، اما به طور مشخص مکان آن را بیان نمی‌کند. با این حال، در واقع یافتن آنها اصلاً سخت نیست، به شرطی که بدانید به دنبال چه چیزی باشید. به سادگی از یک بدنه آبی در هر بیوم در دره خود بازدید کنید و به دنبال نقاط حفاری درخشان در نزدیکی باشید – که به صورت شکاف هایی در زمین ظاهر می شوند – سپس کرم ها را در آنجا استخراج کنید.

کرم ها را می توان در نقاط حفاری اطراف دره یافت.
کرم ها را می توان در نقاط حفاری اطراف دره یافت.

به خاطر داشته باشید که این نقاط حفاری شبیه به مواردی هستند که در اطراف دره شما یافت می شوند، اما کرم های مورد نیاز برای این جستجو را فقط می توان در مکان های نزدیک به آب حفر کرد. همانطور که گفته شد، همیشه ایده خوبی است که هر نقطه حفاری درخشان دیگری را که در حین بازی پیدا می‌کنید، بیابید، زیرا آنها حاوی تکه‌های رویایی مفید و خرده‌های شب هستند که در چندین خط جستجوی دیگر استفاده می‌شوند.

تکمیل ماموریت‌ها برای طیف گسترده‌ای از دوستان در دره دریم لایت دیزنی، بخش مهمی از رشد بیوم‌های شما و به‌دست آوردن آیتم‌های جدید است. در مورد مائویی، تکمیل ماموریت “دفن مارماهی” او می‌تواند درختان نارگیل را در اختیار شما قرار دهد که به شما کمک می‌کند تا تعداد زیادی غذا را در بازی بپزید. با این حال، بخش غیرمنتظره‌ای از تلاش شامل یافتن کرم‌ها است که مائویی به شما اطلاع می‌دهد که می‌توانید آنها را پیدا کنید. آنها در نزدیکی آب در زیر به شما خواهیم گفت که دقیقا چگونه آنها را آویزان کنید.

بخوانید  معرفی شخصیت های اصلی تریلر جدید The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me

کجا می توان کرم ها را در دره دریم لایت دیزنی پیدا کرد

برای اطلاعات بیشتر در مورد Dreamlight Valley، مرکز راهنمای جامع ما را بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر