Disney Dreamlight Valley: چگونه از شر قارچ خلاص شویم

“یک آزمایش تاریک” شما را با یافتن مواد زیر موظف می کند:

  • 20 برابر قارچ
  • 5 برابر زمرد
  • 3x Nightshards خالص شده

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

برخی از بیوم ها در دره دریم لایت دیزنی دارای موانعی هستند که از دسترسی شما به مناطق خاصی در داخل آنها جلوگیری می کند. پاک کردن راه معمولاً مستلزم انجام مأموریت‌ها برای شخصیت‌های خاص است – همانطور که در مورد مجموعه خسته‌کننده بسته‌های قارچی که بین شما و طرف دیگر Glade of Trust قرار دارد، صادق است. ما به شما خواهیم گفت که چگونه از پل های زیر عبور کنید.

چگونه در دره دریم لایت دیزنی از شر قارچ خلاص شویم

می‌توانید دوباره قارچ‌های آشپزی سفید را در Trust Glade انتخاب کنید، سپس در همان بیوم، به جایی که رودخانه در لبه جهان می‌گذرد، بروید تا یک نقطه درخشان حاوی آب در حال سقوط پیدا کنید. در نهایت، جایی حفر کنید و دانه اشک یخی را از موجودی خود در آن بکارید، سپس نهال را آبیاری کنید و رشد آن را به یک گیاه قابل برداشت تماشا کنید که به شما قلب یخ می دهد.

توجه داشته باشید: دسته های کوچک قارچ به طور نامحدود به تخم ریزی در اطراف دره ادامه می دهند، در حالی که دسته های بزرگتر تمام شده اند و پس از پاکسازی بر نمی گردند.

چگونه از شر دسته های کوچک قارچ خلاص شویم

همه این موارد را به مرلین برگردانید، در این مرحله او در نهایت قوطی آبیاری شما را برای آخرین بار ارتقا می دهد تا بتوانید دسته های بزرگ قارچ ها را تمیز کنید. با این کار می توانید دره خود را به منطقه ای عاری از قارچ تبدیل کنید.

بخوانید  Les parties privées d'Apex Legends sont enfin disponibles ; Voici comment ils fonctionnent

این تلاش شما را ملزم به ساخت 5 قطعه Purified Night Fragment دیگر می کند، بنابراین دستورالعمل های بالا را دنبال کنید تا مواد را پیدا کنید و آنها را بسازید. خرده های خالص شده را به Wall-E ببرید، که آنها را به پودری از Nightshardهای خالص تبدیل می کند. این را به مرلین ببرید و بقیه تلاش را بپذیرید.

برای شروع سفر خود به سمت از بین بردن قارچ های مزاحم که در Glade of Trust و فراتر از آن پراکنده می شوند، باید دوستی خود را با مرلین تقویت کنید. هنگامی که به سطح 8 رسیدید، او به شما تلاش “یک آزمایش تاریک” را پیشنهاد می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Dreamlight Valley، به مرکز راهنمای جامع ما مراجعه کنید.

دو نوع بسته قارچ در بازی یافت می‌شود، از جمله قارچ‌های سفید ریز که می‌توان آن‌ها را برداشت و در دستور پخت‌پزی استفاده کرد. بسته‌های کوچک‌تری وجود دارند که می‌توان در سرتاسر دره پراکنده یافت، و همچنین انواع بزرگ‌تر، مانند آن‌هایی که راه شما را از طریق دو پل در Glade of Trust مسدود می‌کنند. برای پاک کردن آنها، باید قوطی آبیاری خود را دو بار ارتقا دهید – یک بار برای دسته های کوچک قارچ، سپس دوباره برای قارچ های بزرگتر.

اکنون به مواد و اقلام زیر نیاز دارید:

  • 25 برابر قارچ
  • 1 برابر آبشار
  • 1x قلب یخی

هنگامی که همه چیزهایی که مرلین نیاز دارد را پیدا کردید، او قوطی آبیاری شما را ارتقا می دهد تا بتوانید دسته های کوچکی از قارچ ها را تمیز کنید. پاک کردن آن‌ها همچنین باعث می‌شود تا قارچ‌های پخت اضافی را نیز به دست آورید – اما در حال حاضر به قارچ‌هایی که می‌گیرید بچسبید، زیرا برای تکمیل مرحله بعدی به موارد بیشتری نیاز دارید.

بخوانید  استودیوی توسعه آراگامی به زودی تعطیل خواهد شد

چگونه از شر دسته های بزرگ قارچ خلاص شویم

اگرچه اولین ارتقا به شما امکان می دهد دسته های کوچک قارچ را پاک کنید، برای خلاص شدن از شر دسته های بزرگتر به مرلین نیاز دارید تا قوطی آبیاری خود را برای بار دوم ارتقا دهید. برای انجام این کار، دوستی او را به سطح 10 برسانید و تلاش “آزمون نهایی” را بپذیرید.

می توانید قارچ های سفید کوچک را در Clearing of Confidence جستجو کنید، در حالی که زمردها را می توان از همان منطقه (یا جنگل شجاعت) استخراج کرد. در نهایت، باید نقاط درخشان را در سراسر دره برای Dreamshards و Nightshards بیابید و حفر کنید تا در یک ایستگاه صنایع دستی با هم ترکیب شوند تا Purified Nightshards بسازید.

از قوطی آبیاری ارتقا یافته خود برای از بین بردن بسته های قارچی ناخواسته استفاده کنید.
از قوطی آبیاری ارتقا یافته خود برای از بین بردن بسته های قارچی ناخواسته استفاده کنید.