Disney Dreamlight Valley: Where to Find Hardwood

برای اطلاعات بیشتر در مورد Dreamlight Valley، به مرکز راهنمای جامع ما مراجعه کنید.

برخی از بیوم ها ممکن است چندین نوع از این چوب ها را داشته باشند، بنابراین اگر متوجه شدید که چوب سخت زیادی وجود ندارد، ممکن است لازم باشد همه انواع دیگر را انتخاب کنید تا تخم ریزی مجدد انجام شود. با این حال، به طور کلی، هنگام بازدید از هر یک از بیوم های بالا، مشکلی برای یافتن و جمع آوری مقدار زیادی چوب سخت ندارید. و شما به آن نیاز خواهید داشت – انتخاب گسترده ای از ماموریت ها و دستور العمل های ساخت هر کدام به بیش از 25 چوب سخت نیاز دارند. به عبارت دیگر، هنگام انجام کارهای دیگر، مطمئن شوید که هر چیزی را که می بینید، بردارید، زیرا در دراز مدت باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

چوب سخت را می توان روی زمین در نزدیکی درختان در بیوم های زیر یافت:

  • جنگل شجاعت
  • ارتفاعات یخ زده
  • گلید اعتماد به نفس
  • فلات آفتابی
چوب سخت تیره تر از چوب نرم است اما سبک تر از چوب تیره است.
چوب سخت تیره تر از چوب نرم است اما سبک تر از چوب تیره است.
محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

کاردستی در دره دریم لایت دیزنی یک کار بسیار منابع فشرده است، بنابراین اگر قصد دارید طیف گسترده ای از اقلام را برای تزئین دره خود بسازید، به مقدار زیادی از موادی که می توانید در دستان خود داشته باشید، نیاز خواهید داشت. . یکی از موادی که بیشتر به آن نیاز دارید، چوب سخت است که فقط در مکان‌های خاصی از بازی یافت می‌شود. در زیر بررسی کنید که کجا می‌توانید چوب سخت را پیدا کنید و چرا می‌خواهید آن را ذخیره کنید.

بخوانید  تام کروز پس از دیدن فلش عاشق این فیلم شد

کجا می توان چوب سخت را در دره دریم لایت دیزنی پیدا کرد

تحریریه مجله بازی یک گیمر