Digimon World: Next Order در رایانه شخصی تخفیف دارد

اگر بازی را از طریق Fanatical خریداری کنید، چند آیتم جایزه، از جمله آیتم های Digivolution برای Omegamon و Imperialdramon، و همچنین مجموعه ای از اقلام مصرفی که آمار Digimon شما را در بازی افزایش می دهد، دریافت خواهید کرد.

طرفدارانی که به دنبال ورود به Next Order هستند باید از Fanatical یا Green Man Gaming استفاده کنند و بازی را تا زمانی که در حال فروش است روی رایانه شخصی بگیرند. علاوه بر رایانه شخصی، Digimon World: Next Order بر روی نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4 و پلی استیشن ویتا نیز موجود است. و اگر قبلاً این یکی را بازی کرده اید، طرفداران هاردکور Digimon نیز ممکن است بخواهند Digimon Survive را بررسی کنند.

افشا: GameSpot و Fanatical هر دو متعلق به Fandom هستند.

Digimon World: Next Order ابتدا در سال 2017 برای پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن ویتا عرضه شد، اما امسال برای نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی پورت شد. در Next Order، بازیکنان دنیای مجازی پر از موجودات دیجیتالی را کاوش می‌کنند که شما جمع‌آوری می‌کنید، آموزش می‌دهید و به انواع قوی‌تر تبدیل می‌کنید. برای اولین بار در این سری، Next Order به بازیکن دو همراه منحصر به فرد Digimon می دهد تا آنها را در ماجراجویی همراهی کنند.

برای مدتی محدود، نسخه استاندارد رایانه شخصی Digimon World: Next Order در Fanatical and Green Man Gaming فقط 51 دلار است (معمولاً 60 دلار). این کمترین قیمتی است که برای بازی از زمان عرضه آن در هفته گذشته دیده ایم. قرارداد Fanatical تا 7 مارس ادامه دارد، اما مشخص نیست که قرارداد GMG چه زمانی به پایان می رسد.

بخوانید  سریال های کره ای عاشقانه | 35 سریال رمانتیک + امتیاز IMDB

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر