Diablo 4 – How to Get All Evil Hearts فصل 1


Diablo 4 فصل 1 اینجاست، و اگر بخواهید یک شخصیت جدید در قلمرو فصلی ایجاد کنید، به مجموعه‌ای از محتوای جدید دسترسی خواهید داشت. همراه با یک کوئست لاین جدید، آیتم های منحصر به فرد و جنبه های افسانه ای، می توانید Evil Hearts را بیابید که در اصل شکل جدیدی از جنبه ها هستند. Evil Hearts را فقط می توان در سوکت های خاصی روی حلقه ها و طلسم ها قرار داد و در چهار نوع مختلف موجود است: قرمز شرور، آبی وحشیانه، بنفش شیطانی و مشکی خشمگین.

انواع مختلف Evil Hearts پاداش‌های خاصی را به جواهرات شما در Diablo 4 اضافه می‌کنند. در مجموع 32 Evil Hearts وجود دارد، بنابراین در فصل 1 باید کارهایی انجام دهید. با این حال، قبل از اینکه حتی بتوانید جواهرات را برای تجهیز Evil Heart در نظر بگیرید، باید بدانید که چگونه آنها را در Diablo 4 پیدا کنید.

یافتن قلب های شیطانی در دیابلو 4

Evil Hearts فقط در قلمرو فصلی موجود است، به این معنی که برای دسترسی به آنها باید یک شخصیت جدید ایجاد کنید. با شخصیت جدید خود می توانید به شهر کیووشاد در Fractured Peaks سفر کنید و با یک NPC جدید به نام Cormond صحبت کنید. Cormond شما را در قسمت جستجوی فصل 1 راهنمایی می کند که شامل شکار دشمنان فاسد جدید به نام بدخیم است.

همه انواع قلب شیطانی در Diablo 4.
همه انواع قلب شیطانی در Diablo 4.

همانطور که انتظار دارید، دشمنان شرور منبع قلب های شیطانی شما هستند. با این حال، بر خلاف سایر آیتم های Diablo 4، شما نمی توانید به سادگی قلب ها را به عنوان غارت بردارید. در عوض، شما باید یک هیولای حیله گر را شکست دهید که به عنوان “تا حدی خراب” طبقه بندی می شود. هنگامی که یکی از این هیولاها را شکست دهید، شاهد سقوط قلبی خواهید بود، اما تا زمانی که قفس پیوند را نداشته باشید، نمی توانید آن را ضبط کنید.

بخوانید  شایعه: مایکروسافت در روند توسعه Redfall شرکت نداشت

قفس اتصال برای انجام مراسمی استفاده می شود که با موفقیت قلب شیطان را تسخیر می کند. متأسفانه، تا پایان فصل 1 به Bonding Cage دسترسی نخواهید داشت. هنگامی که آن را به دست آوردید، می توانید از آن بر روی یک قلب بدخیم افتاده استفاده کنید، که هیولای بدخیم را که شکست داده اید به یک دشمن کاملاً فاسد تبدیل می کند. وقتی این اتفاق می افتد، باید دوباره دشمن جدید و قدرتمندتر را شکست دهید. اگر موفق شوید، یک قلب بدخیم می افتد که می توانید آن را بردارید و به موجودی خود اضافه کنید.

علاوه بر استفاده از قفس لینک، می توانید با تکمیل تونل های هوشمند، قلب های هوشمند را نیز بدست آورید. این اساساً شکل دیگری از سیاه چال در Diablo 4 است که هیولاهای حیله گر بیشتر و نوع جدیدی از دشمن به نام Outgrowths را در خود دارد. در انتهای تونل های بدخیم، می توانید از احضار بدخیم استفاده کنید که یک دشمن کاملاً فاسد ایجاد می کند. از آنجا، روند شکست دادن دشمن را تکرار کنید، سپس قلب شیطانی را که پشت سر گذاشته اند بردارید. می‌توانید احضارهای بدخیم را در Cormond’s Wagon بسازید، که در مرحله‌ای در طول فصل اول در دسترس خواهند بود.

از قلب های شیطانی استفاده کنید

با قلب هوشمند جدید خود، ابتدا باید نوع آن را ببینید. این باید با نوع سوکت جواهری که می خواهید آن را در آن قرار دهید مطابقت داشته باشد. بنابراین، برای مثال، اگر قلب شیطانی را به عنوان شرور (قرمز) طبقه بندی کردید، باید آن را در یک جواهر با همان طبقه بندی قرار دهید. استثناها قلب های شیطانی خشمگین هستند، زیرا می توانند در هر سوکتی وارد شوند.

بخوانید  حذف برخی بازی‌ها از پلی‌استیشن پلاس اکسترا و پریمیوم در آوریل ۲۰۲۳

اگر انگشتر یا مولتی دارید که قلب ندارد، می توانید به جواهرفروش مراجعه کنید و در ازای طلا و مواد، یکی اضافه کنید. این یک سوکت رنگی تصادفی به حلقه یا طلسم اضافه می کند.

رنگ‌های بدخیم قلب فقط برای نمایش نیستند، زیرا هر کدام امتیاز متفاوتی دارند. می توانید پاداش های ارائه شده توسط هر یک را در زیر مشاهده کنید:

  • قرمز شرور – پاداش تهاجمی
  • آبی وحشیانه – پاداش دفاعی
  • Devious Purple – پاداش ابزار
  • مشکی خشمگین – قدرت فوق العاده

بستگی به شما دارد که می‌خواهید کدام جایزه را به ساخت خود اضافه کنید، اما بلیزارد توصیه می‌کند که عشق را در میان انواع مختلف قلب بدخیم پخش کنید تا واقعاً از تجهیزات خود نهایت استفاده را ببرید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر