Diablo 4 – چه زمانی می توانید به عنوان یک نکرومانسر و دروید بازی کنید

در طول بتای دسترسی زودهنگام، فقط Barbarian، Wizard و Rogue قابل پخش هستند. به این ترتیب، می‌توانید توانایی‌های آن‌ها را ببینید و اولین اقدام کمپین را تجربه کنید. این زمانی است که Necromancer و Druid در Diablo 4 قابل بازی هستند.

شما می توانید اجساد kablooey را به عنوان یک نکرومانسر در Diablo 4 برگردانید.
شما می توانید اجساد kablooey را به عنوان یک نکرومانسر در Diablo 4 برگردانید.

نسخه بتای دسترسی زودهنگام Diablo 4 در راه است. کسانی که بازی را پیش خرید کرده اند، می توانند تا رسیدن به سطح 25 در بیابان Sanctuary سرمایه گذاری کنند. با این حال، همانطور که بازیکنان اشاره کرده اند، مشکلاتی از جمله زمان انتظار طولانی و قطع شدن سرور وجود داشته است. . به غیر از اینها، همچنین شایان ذکر است که نه Necromancer و نه Druid در Diablo 4 در دسترس نیستند – به هر حال هنوز.

در دسترس بودن Diablo 4 Necromancer and Druid

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

توجه داشته باشید که پیشرفت شما از بتای دسترسی زودهنگام به بتای باز منتقل می شود. با این حال، هنگامی که نسخه بتا باز در 27 مارس به پایان برسد، تمام پیشرفت ها پاک خواهد شد. دفعه بعد که شانس ورود به سیاه چال های تاریک Diablo 4 را خواهید داشت، زمانی است که به طور رسمی در تاریخ 6 ژوئن عرضه می شود.

Necromancer یکی از محبوب ترین طرفداران قدیمی است. هدف این کاهنان Rathma ایجاد تعادل، زنده کردن مردگان برای انجام هر کاری که می‌خواهند است. آنها قادر به ایجاد پرتابه های استخوانی و انفجار اجساد هستند. از سوی دیگر، درویدها با طبیعت هماهنگ هستند و راهی برای ضربه زدن به دشمنان خود با عناصر فراهم می کنند. علاوه بر این، آنها قادر به تغییر شکل به حیوانات وحشی هستند.

بخوانید  اپل نبرد حقوقی خود را علیه Epic به دادگاه عالی خواهد برد

پس دقیقاً چه زمانی می‌توانید به عنوان Necromancer و Druid در Diablo 4 بازی کنید؟ پاسخ کوتاه، با توجه به Activision-Blizzard پست رسمی وبلاگ، آخر هفته آینده است. اساسا، Diablo 4 دارای دو مرحله بتا عمومی است:

  • بتای دسترسی زودهنگام – از 17 مارس ساعت 12 عصر به وقت شرقی تا 20 مارس ساعت 3 بعد از ظهر به وقت شرقی اجرا می شود. فقط کسانی که بازی را پیش خرید کرده باشند در این مرحله می توانند آن را امتحان کنند.
  • بتای باز – از 24 مارس ساعت 12:00 بعد از ظهر به وقت شرقی تا 27 مارس ساعت 3:00 بعد از ظهر به وقت شرقی اجرا می شود. در دسترس همه خواهد بود.