Diablo 4 قرار است در ژوئن 2023 منتشر شود

اما این تمام ماجرا نیست، Zez Corden گزارش داد که ممکن است تاریخ انتشار Diablo 4 به ژوئن 2023 به عقب کشیده شود، اما او در حال حاضر کاملاً مطمئن نیست: “دو پاسخ متناقض به من داده شد. این امکان وجود دارد که اسناد نشان دهنده که بازی در آوریل 2023 منتشر می شود قدیمی هستند در هر صورت تام هندرسون از وجود یک API (رابط برنامه نویسی) روی سرورها از فروشگاه پلی استیشن خبر داد که به نسخه بتای عمومی بازی اشاره دارد.

بنابراین، احتمالاً طرفداران باید منتظر باشند تا جزئیات بیشتری از Diablo 4 در The Game Awards 2022 منتشر شود. بازی Diablo 4 هنگام انتشار بر روی پلتفرم‌های Xbox One، Xbox Series X Xbox Series S، PlayStation 4، PlayStation 5 و PC عرضه خواهد شد. خوشبختانه طرفداران برای The Game Awards خیلی منتظر نیستند و تا چند روز دیگر شاهد این رویداد سالانه خواهیم بود.

از آن زمان، رسانه Insider-Gaming این پرونده را دنبال کرده است تام هندرسون وی از شرکت بیش از 100 خبرنگار در کنفرانس مخفیانه این بازی خبر می دهد که این افراد حتی به طور خلاصه بازی را کشف کردند و نظرات آنها در 16 آذر منتشر خواهد شد. راد فرگوسنمدیر عامل گروه دیابلو از حاضران در جلسه خواست تا زمان برگزاری مراسم Game Awards 2022 در تاریخ 8 دسامبر (17 آذر) منتظر انتشار جزئیات بیشتر باشند.

بلیزارد اینترتینمنت احتمالا بازی Diablo 4 را در ژوئن 2023 در دسترس بازیکنان قرار خواهد داد.

Blizzard Entertainment قبلا تایید کرده بود که نسخه بتای عمومی Diablo 4 از اوایل سال 2023 آغاز خواهد شد. البته شایعاتی وجود دارد که بتای بازی از فوریه 2023 برای بازیکنان در دسترس خواهد بود.

بخوانید  Apex Legends - All Sun Squad Collection Event Cosmetics and Rewards

انتظار می رود تاریخ انتشار Diablo 4 در The Game Awards 2022 اعلام شود. نیک بیکر از XboxEra Media و به جز برش Windows Central گزارش می دهد که این بازی در آوریل 2023 به دست گیمرها خواهد رسید. همانطور که Jez Corden در توییتر اعلام کرد، اعلامیه Diablo 4 در رویداد Game Awards ظاهراً با دسترسی اولیه بتا عمومی برای گیمرها، پیش خریدها و خریداران نسخه Collector مرتبط است.