Diablo 4 قبل از فصل 4 چیزی متفاوت را امتحان می کند

Diablo 4 قبل از عرضه، یک قلمرو آزمایشی عمومی برای فصل 4 خواهد داشت. بلیزارد فاش کرده است که یک PTR در هفته‌های آینده روی رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود و به بازیکنان اجازه می‌دهد درباره برخی از تغییرات فصل آینده بازخورد بدهند.

همانطور که در جریان Chat اخیر Campfire به اشتراک گذاشته شد، یک PTR برای فصل 4 Diablo 4 در هفته های آینده در دسترس خواهد بود تا به بلیزارد اجازه دهد تغییرات زیادی را که در فصل آینده اتفاق می افتد آزمایش کند. در حالی که توسعه‌دهنده جزئیات برخی از تغییرات برنامه‌ریزی شده برای فصل 4 را به اشتراک نمی‌گذارد، اما نشان می‌دهد که تغییرات قابل توجهی در آمار و پاداش‌ها رخ خواهد داد. با تغییرات بسیار زیاد، بلیزارد احساس کرد که یک PTR ضروری است، حتی اگر در سه فصل اول بازی از آن استفاده نکرده بودند.

در حال پخش: Diablo IV: همه چیزهایی که باید بدانید

PTR به طور انحصاری از طریق نسخه Battle.net Diablo 4 بر روی رایانه شخصی در دسترس خواهد بود و قبل از راه اندازی فصل 4 شروع خواهد شد. این بدان معنی است که PTR چند هفته قبل از پایان فصل 3 Diablo 4 پخش خواهد شد. به بلیزارد زمان بدهید تا به بازخورد بازیکنان واکنش نشان دهد. توسعه‌دهنده گفت که همه فصول قبل از راه‌اندازی دارای یک منطقه آزمایش عمومی نیستند، فقط فصل‌هایی که تغییرات قابل توجهی دارند که آزمایش آن ضروری به نظر می‌رسد.

PTR مشمول قرارداد عدم افشای اطلاعات نخواهد بود و بازیکنانی که در آن شرکت می‌کنند اجازه خواهند داشت تا گیم‌پلی خود را پخش کنند و جزئیات را به اشتراک بگذارند و نگاهی نسبتاً عمیق به فصل 4 زودتر از فصل‌های قبل ارائه کنند. بلیزارد همچنین از جامعه درباره نحوه معرفی جنبه‌های افسانه‌ای و منحصر به فرد جدید درخواست بازخورد کرد. پیش از این، بلیزارد آنها را تنها زمانی منتشر می کرد که هر کلاس یکی از آنها را آماده کرده بود، اما اکنون می خواهد این موارد را تنها زمانی منتشر کند که برای یک کلاس آماده باشند.

بلیزارد گفت که جزئیات بیشتری در مورد PTR در طی یک گفتگوی آتش سوزی دیگر در هفته های آینده ارائه خواهد کرد. فصل 3 دیابلو 4 در 16 آوریل به پایان می رسد و فصل 4 احتمالاً در همان روز عرضه خواهد شد. در همان چت، بلیزارد نگاهی عمیق به Gauntlets ارائه کرد که هفته آینده می‌آیند.

بخوانید  تاریخ پخش اولین تریلر پیتر پن و وندی اعلام شد