Destiny 2 یک نوع وسیله نقلیه کاملاً جدید دارد، اسکیمر سبک هاوربرد

Bungie یک نوع وسیله نقلیه کاملاً جدید را برای Destiny 2 معرفی کرده است که به بازیکنان جایگزینی برای Sparrow کلاسیک می دهد. این وسیله نقلیه جدید که Skimmers نام دارد، نوعی هاوربرد است که می تواند برای انجام ترفندها و سنگ زنی ریل نیز استفاده شود.

در حالی که Bungie نسخه‌های زیادی از اسپارو را در طول سال‌ها منتشر کرده است، Skimmer دسته جدیدی از وسایل نقلیه عجیب و غریب است که همان اسلات Sparrow شما را دارد. طبق وبلاگ Destiny 2، Skimmer مانند هاوربرد، وسیله نقلیه ای سبک تر از Sparrow کلاسیک، به Guardians این امکان را می دهد که «با شیک و فوق العاده خنک پرواز کنند».

در حال پخش: Destiny 2: Season of Wishing | تریلر Guardian Games Stars

این وسیله نقلیه به عنوان بخشی از گاردین گیمز All-Stars به ​​بازی معرفی شده است، جایی که بازیکنان می توانند Allstar Vector Skimmer را کسب کنند. دریافت آن در ابتدا آسان است و بلافاصله پس از تلاش Onboarding از NPC Eva Levante در دسترس است، اما برای حفظ دائمی Skimmer، بازیکنان همچنین باید تلاش Drop In را تکمیل کنند.

اسکیمر دوم نیز در فروشگاه Eververse برای خرید در دسترس خواهد بود، که Bungie می‌گوید “از یک اسلحه محبوب Destiny الهام گرفته شده است.”

اسکیمر به عنوان بخشی از بازی‌های نگهبان امسال به نمایش گذاشته می‌شود که از سه‌شنبه برای پنجمین دوره مسابقه سالانه شکارچیان، جنگجوها و تایتان‌ها در برابر یکدیگر بازمی‌گردد.

تیم های شش نفره همچنین می توانند در جام جهانی بازی های نگهبان که از 5 تا 26 مارس برگزار می شود، شرکت کنند. تیم برنده یک ماکت فیزیکی در اندازه واقعی از اسکیمر وکتور آلستار دریافت خواهد کرد که نام همه بر روی آن حک شده است. اعضای تیم.