Destiny 2 میزبان محتوای رایگان جدید است

استودیو Bungie تاریخ انتشار محتوای رایگان بازی Destiny 2 را به نام Into the Light اعلام کرد.

استودیو Bungie از انتشار محتوای رایگان Into the Light برای Destiny 2 همزمان با به‌روزرسانی خبر داد. 7.3.6 در تاریخ 21 آوریل 1403 (9 آوریل 2024) او خواهد رسید. به همراه مطالب جدیدی که منتشر خواهد شد این به‌روزرسانی در مرحله نهایی شکل، شامل بهبودها و بهبودهایی در sandbox خواهد بود.

اگرچه میزان محتوای این به روز رسانی مشخص نیست، اما Studio Bungie آن را به طور جامع تبلیغ می کند. سه استریم زنده از Into the Light وجود خواهد داشت. اولین پخش زنده ساعت 20:30 روز 29 مارس (19 مارس)، دومین پخش زنده در 6 آوریل (26 مارس) و سومین پخش زنده در 14 آوریل (2 فروردین) خواهد بود. تبدیل شده بود. جزئیات زیادی در مورد بخش های مختلف این به روز رسانی به همراه پیش نمایش توسط توسعه دهندگان به اشتراک گذاشته می شود.

بر اساس آثار هنری منتشر شده، کشتی های هرمی ناوگان سیاه به آخرین شهر هجوم آورده اند و نگهبانان در حال دفاع از شهر هستند. در 29 مارس شاهد کراس اوور Destiny 2 با سری Ghostbusters خواهیم بود. سرانجام، DLC The Final Shape در 15 ژوئن 1403 (4 ژوئن 2024) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و سری ایکس باکس Xbox Series S و PC منتشر خواهند شد.

بخوانید  Destiny 2 Season Of The Seraph: هفته اول راهنمای چالش های فصل