Destiny 2 بازگشت Cayde-6 به فرم نهایی را با بازی Nathan Fillion کنایه می‌دهد

در حال پخش: Destiny 2: Final Form – تریلر | بازی های PS5 و PS4

Cayde، به ویژه، از زمان انتشار گسترش Forsaken مرده است. بانجی تأیید کرده است که ناتان فیلیون برای بازی در نقش خود برای The Final Shape بازخواهد گشت، اگرچه مشخص نیست که داستان دقیقاً چگونه بازگشت او را توضیح می دهد.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

تریلر با ایکورا و روحش شروع می شود که روی چوبی در کنار یک آتش سوزان نشسته است. او شروع به توضیح برخی از وقایع توسعه‌های قبلی Destiny 2 می‌کند، که در فیلم‌هایی از نبرد نگهبانان مختلف با دشمنان مختلف تنظیم شده است. او می‌گوید: “کاش اینجا بودی” در حالی که دوربین به سمت Cayde می‌رود و یک سلاح شبح‌آلود بازسازی‌شده در دست دارد. او پاسخ می دهد: من الان اینجا هستم، هر کجا که باشد. آخرین شات Ikora و Cayde را مشرف به دره ای وسیع نشان می دهد که رودخانه ای از آن می گذرد و درگاه عظیم بنفش از انتهای Lightfall در آسمان آویزان است.

بخوانید  امکان افزودن سطوح مختلف به سرویس اشتراک بازی های یوبی سافت پلاس

Bungie قبلاً گفته بود که The Final Shape داستان فعلی Destiny را به پایان خواهد رساند، داستانی که با بازی اصلی در سال 2014 شروع شد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

بخوانید  تایید انتشار بازی Trackmania برای کنسول‌ها