Deep Rock Galactic: First Update Survivor اندکی پس از رسیدن به فروش ۱ میلیونی منتشر شد

Deep Rock Galactic: Survivor به دنبال راه اندازی دسترسی زودهنگام خود در Steam در ماه فوریه، با توسعه دهنده Funday Games اعلام کرد که فروش تیرانداز خودکار اخیراً از یک میلیون نسخه عبور کرده است، به ساختن مسیر موفقیت خود ادامه می دهد.

پیش از این یک هفته طول کشید تا Deep Rock Galactic: Survivor به فروش 500000 نسخه برسد، نتیجه ای که Funday Games در آن زمان گفت فراتر از “تخیل استودیو” بود و تیم “متواضع، سپاسگزار و بسیار بسیار مشغول کار بر روی آن بود.” بازی.”

در حال پخش: Deep Rock Galactic: Survivor – تریلر تاریخ انتشار

این اثر به‌عنوان اولین به‌روزرسانی محتوای Deep Rock Galactic: Survivor قرار است در 20 مارس عرضه شود، در شرف پایان است. این به روز رسانی، زیست چهارمی به نام Salt Pits را معرفی می کند و به بازیکنان اجازه می دهد تا از محیط به نفع خود استفاده کنند. با انداختن خوشه های استالاکتیت بر روی انبوهی از حشرات دشمن. دو نوع جدید دشمن، Huuli Hoarders و Q'ronar Younglings نیز معرفی شده‌اند که اولی در هنگام کشته شدن باری از مواد معدنی را رها می‌کند.

Funday Games تخمین می‌زند که Deep Rock Galactic: Survivor به مدت 6 تا 12 ماه در دسترس خواهد بود و در طی آن حالت‌ها، بیوم‌ها، باس‌ها و آیتم‌های اضافی را معرفی خواهد کرد. سایر موارد اضافه شده که در طول دسترسی زودهنگام برنامه ریزی شده اند عبارتند از Biome Mutators برای افزودن چالش های بیشتر به هر محیط و بازسازی اساسی ربات ماینینگ Bosco تا آن را به “بخش جدایی ناپذیر بازی با ارائه ارتقاء جداگانه و امکان ساختن ساخت Bosco” تبدیل کند. طبق نقشه راه

Deep Rock Galactic: فرمول Survivor برای ترکیب زیبایی شناسی کوتوله فضایی و تیراندازی مبتنی بر کلاس از Deep Rock Galactic اصلی با عناصر سرکش از تیرانداز خودکار محبوب Vampire Survivors فرمول برنده ای به نظر می رسد، و به نظر می رسد فرنچایز در کل به نظر می رسد. یک لحظه داشتن در اوایل سال جاری، توسعه دهنده Ghost Shit Games اعلام کرد که Deep Rock Galactic تنها در سال 2023 بیش از 2.5 میلیون نسخه فروخته است و مجموع فروش آن را به بیش از 8 میلیون رساند.

بخوانید  جدیدترین مانگای Splatoon 3 اکنون در دسترس است

یک اسپین آف دیگر Deep Rock Galactic، Deep Rock Galactic: Rogue Core نیز توسط Ghost Ship Games در دست ساخت است. Rogue Core یک پیچ و تاب بی‌نظیر را به مکانیک اصلی بازی می‌آورد، با بازیکنانی که برای هر ماموریت از ابتدا شروع می‌کنند و به صورت رویه‌ای منابع و ارتقاءها را در طول مسابقه تولید و جمع‌آوری می‌کنند تا قدرت را افزایش دهند. Rogue Core هنوز تاریخ انتشار ندارد.